استاندار:

وضعیت پرداخت حقوق آذرآب و هپكو مطلوب است

وضعیت پرداخت حقوق آذرآب و هپكو مطلوب است به گزارش كاروخدمت استاندار مركزی اظهار داشت: با وجود تحریم ها، مشكلات اقتصادی حاكم برجامعه و تأثیر بیماری كرونا بر اقتصاد، استان مركزی در انتها سال ۹۸، وضعیت پرداختی در حوزه كارگری و در شركت های بزرگ مانند هپكو، آذرآب، ماشین سازی، آلومینیم سازی، واگن پارس و لوله صفا و ده ها شركت دیگر بهتر از سال های گذشته بود.


سید « علی آقازاده» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: عقب افتادگی حقوق كارگران این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد كاهش داشته كه این موفقیت با تلاش كارفرماها، مدیران صنایع، كارگران و برگزاری كارگروه های مختلف در استان مركزی به ثمر رسیده است.
وی اضافه كرد: وضعیت پرداخت حقوق كارگران این استان در سال ۹۸ بخصوص واحدهای بزرگ، نسبت به سال های پیش از وضعیت مطلوب تری برخوردار بوده است.
آقازاده تصریح كرد: الان حتی حقوق اسفندماه بعضی از واحدهای صنعتی هم پرداخت شده و بقیه شركت ها علاوه بر حقوق، عیدی و مزایای سال ۹۸ را هم به صورت كامل دریافت كرده اند.
استاندار مركزی اظهار داشت: سال ۹۸ یكی از سال های مناسب در پرداخت حقوق كارگران بود و تعدا
آقازاده تصریح كرد: امید است سال ۹۹، سالی پر از موفقیت همراه با تولید بیشتر و با كیفیت بالاتر برای جامعه كار و تولید استان مركزی باشد.
استان مركزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیشتر از یك میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است و در این استان حدود سه هزار واحد صنعتی بزرگ، متوسط و كوچك حیات اقتصادی دارند.


1399/01/05
23:32:43
5.0 / 5
2690
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید