مهر خبر می دهد

وام ۲ میلیونی بعد از شناسایی ۴ میلیون خانوار مشمول واریز می شود

وام ۲ میلیونی بعد از شناسایی ۴ میلیون خانوار مشمول واریز می شود به گزارش كاروخدمت فرداشب وام یك میلیون تومانی دولت به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و بعد از شناسایی ۴ میلیون خانوار مشمول دریافت وام ۲ میلیونی، مابه التفاوت به حساب این افراد واریز خواهد شد.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، بعد از شیوع كرونا، دولت به منظور پشتیبانی از مردم، تصمیم گرفت وام قرض الحسنه ای به میزان یك میلیون و برای اقشار ضعیف دو میلیون تومان، به حساب سرپرستان خانوار یارانه بگیر واریز نماید.
طبق توافقی كه بین وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سازمان هدفمندسازی یارانه ها و بانك مركزی صورت گرفت، مقرر شد وزارت تعاون كد ملی را هم دریافت و غربالگری و لیست را به سازمان هدفمندی جهت تنظیم فرمت درخواستی به تمشمكیك بانكهای عامل واریز كننده یارانه، ارسال نماید و در مرحله بعدی سازمان هدفمندی هم بعد از تنظیم، لیست متقاضیان را به بانك مركزی تحویل دهد.
آنطور كه مقرر شد كسانی كه تا روز یكشنبه، كد ملی خویش را به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال كرده باشند فردا پنجشنبه وام را دریافت خواهند كرد و مابقی افراد هم كه تا یك شنبه ۷ اردیبهشت ماه فرصت ارسال كد ملی خویش را دارند، پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه وام را دریافت خواهند كرد.
حال با عنایت به تحویل لیست متقاضیان مطابق با فرمت درخواستی به تفكیك بانكهای عامل واریز كننده یارانه به بانك مركزی، فردا پنج شنبه وام یك میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
وام دو میلیونی كی پرداخت می شود؟
همچنین پی گیری های خبرنگار مهر از سازمان برنامه و بودجه كشور در مورد وام ۲ میلیون تومانی از آن حكایت می كند كه بعد از آنكه وزارت تعاون، ۴ میلیون خانواری را كه جزو اقشار ضعیف محسوب می شوند، شناسایی و به سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام نماید، سازمان هدفمندی لیست خویش را به روزرسانی می كند و به بانك مركزی تحویل می دهد.
برای خانوارهای یك تا ۲ نفره مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و برای خانوارهای ۲ نفره به بالا مبلغ یك میلیون تومان واریز خواهد شد كه با احتساب وام یك میلیون تومانی فردا، این ۴ میلیون خانوار در مجموع یك میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت خواهند كرد.


1399/02/03
13:19:12
5.0 / 5
2091
تگهای خبر: سازمان , متقاضیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید