نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها

نگرانی كاركنان تعاونی های سهام عدالت از احتمال انحلال تعاونی ها به گزارش كاروخدمت كاركنان تعاونی های سهام عدالت، با نگرانی نسبت به احتمال انحلال این تعاونی ها به دنبال آزادسازی سهام عدالت، امروز مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع كردند.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، بعد از آغاز فرآیند آزادسازی سهام عدالت صحبت هایی در مورد احتمال انحلال تعاونی های سهام عدالت در شهرهای مختلف عنوان شد که در همین راستا امروز یکشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۱ تعدادی از کارکنان شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی در اعتراض به احتمال انحلال تعاونی های شهرستانی سهام عدالت، در مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کردند.
یکی از کارکنان شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: انحلال تعاونی های سهام عدالت باعث بیکار شدن کارکنان این تعاونی ها پس از ۱۴ سال سابقه کار بیمه ای می شود. حال که این طرح عظیم سهام عدالت با زحمات پرسنل این تعاونی ها و دستور مقام معظم رهبری برای آزاد کردن سهام عدالت به ثمر نشسته است دولت باید برای آینده شغلی این افراد که اکثرشان معلول، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند چاره ای بیندیشد.
به گفته وی، حقوق و دستمزد و حق بیمه تأمین اجتماعی مربوط به سنوات ۹۷ و ۹۸ و دوماهه اخیر این کارکنان توسط سازمان خصوصی سازی پرداخت نشده است.


1399/02/22
17:16:34
5.0 / 5
2107
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , پرسنل , تعاونی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید