وزیر تعاون:

به روز رسانی فعالیت روابط عمومی ها یك لزوم است

به روز رسانی فعالیت روابط عمومی ها یك لزوم است به گزارش كاروخدمت وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه انتقال درست اخبار، سرمایه اجتماعی را زیاد می كند، اظهار داشت: به روز رسانی شیوه های فعالیت روابط عمومی ها یك لزوم است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت محمد شریعتمداری در نشست مشترک با مدیران کل ومدیران روابط عمومی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها، اضافه کرد: به جای روابط عمومی یکطرفه، باید روابط عمومی دو طرفه و گفتگو محور غیررسمی شکل بگیرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در این مدل جایگاه شبکه های اجتماعی برجسته و از نقش پرارزش فضای مجازی به خوبی استفاده می شود.
شریعتمداری افزود: تهدید هراسی یکی از نقاط ضعف روابط عمومی ها در ایران به حساب می آید. در این مدل از رفتار، روابط عمومی ها فقط زمانی به اتفاقات واکنش نشان می دهند که سازمان آنها مورد انتقاد قرار بگیرد؛ البته که باید به انتقادات پاسخ داده شود اما پایه گذاری اقدامات بر مبنای "تهدید هراسی" به معنای مرگ جایگاه "روابط عمومی" خواهد بود.
وزیر تعاون خاطرنشان کرد: فعالیت روابط عمومی ها باید بر مبنای افق سازی هوشمندانه باشد که این قضیه سبب پویایی فعالیت این جایگاه خواهد شد و انتقال درست اخبار به مرور زمان سبب افزایش سرمایه اجتماعی میشود.
در آخر این نشست در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیران روابط عمومی برتر استانی: امیرافشین اشکانی (استان سیستان وبلوچستان)، محبوبه پزشکی نیا (مرکزی) و مهین شهابی (خراسان شمالی) با اهدا لوح، تجلیل شد.


1399/02/28
22:58:15
5.0 / 5
1864
تگهای خبر: پزشك , سازمان , وزیر تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید