رئیس اتاق تعاون:

كارگروه ویژه برای تعاونی های اعتبار تشكیل گردد

كارگروه ویژه برای تعاونی های اعتبار تشكیل گردد رئیس اتاق تعاون ایران پیشنهاد نمود كه برای رفع مشكلات تعاونی های اعتبار، كارگروه ویژه ای متشكل از اعضای این اتحادیه تشكیل گردد.به گزارش کاروخدمت به نقل از اتاق تعاون ایران، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران در نشست با مدیران اتحادیه مرکزی نظارت و هماهنگی های اعتبار گروه شغلی سراسر کشور، مدیران عامل تعاونی های اعتبار و معاون امور استانها و اتحادیه های اتاق تعاون، ضمن تبریک هفته تعاون به تعاونگران، بر نقش و اهمیت تعاون در اقتصاد و تحقق جهش تولید تاکید نمود.
در این جلسه مدیران تعاونی های اعتبار تهران و استان های کرمان، اصفهان، آذربایجان غربی و کردستان، مهمترین دغدغه ها و چالش های تعاونی های اعتبار را به رئیس اتاق تعاون ایران و عضو شورای پول و اعتبار بیان نمودند.
اصلاح دستور العمل تأسیس و فعالیت تعاونی های اعتبار، تغییر اساسنامه تعاونی های اعتبار و استقرار تعاونی های اعتبار در سازمان های متبوع خود و پررنگ شدن نقش نظارتی اتحادیه مرکزی همین طور افزایش سود تسهیلات از مهمترین محورهای گفتگو و دغدغه های تعاونی های اعتبار بود.
تشکیل کارگروه ویژه برای تعاونی های اعتبار
عبدالهی در این جلسه با استماع مشکلات تعاونی های اعتبار، تشکیل کارگروه ویژه ای از اعضای این اتحادیه را پیشنهاد نمود و بیان داشت: با بررسی هایی که توسط این کارگروه صورت خواهد گرفت، محورهای اصلی مشکلات و موانع تعاونی های اعتبار احصا شود.
وی افزود: با احصا این موارد، نشست مشترکی به معاون نظارتی بانک مرکزی برگزار می شود و نمایندگان تعاونی های اعتبار می توانند مشکلات خودرا در حوزه بانک مرکزی اعلام کنند.
عضو شورای پول و اعتبار در بخش دیگری از این گفتگو از برگزاری نشست دیگری با وزارت تعاون با این کارگروه آگاهی داد و گفت: بخش دیگری از مشکلات تعاونی های اعتبار در حوزه وزارت تعاون است که در این خصوص نیز نشستی با این وزارتخانه برای حل مشکلات تعاونی های اعتبار انجام خواهد شد.

1399/06/23
12:51:30
5.0 / 5
1487
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید