معاون وزیر كار:

سازمان تأمین اجتماعی با كسری ۷۰ هزار میلیارد تومانی مواجه می باشد

سازمان تأمین اجتماعی با كسری ۷۰ هزار میلیارد تومانی مواجه می باشد معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی با كسری بیشتر از ۷۰ هزار میلیارد تومانی مواجه می باشد.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، حجت الله میرزایی امروز سه شنبه در شورای اداری شهرستان الیگودرز در سخنانی با اشاره به اینکه ما بعنوان معاونت ستادی وظیفه پیگیری و نظارت بر اجرای تعهدات پروژه های هلدینگ ها و صندوق های بازنشستگی را بر عهده داریم تصریح کرد: آنچه که وزیر کار تعهد کرده، کلنگ زنی آن انجام شده و قرار داد آن منعقد شده برای اجرا پیگیری خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برنامه زمانبندی و مالی پروژه ها بر مبنای طرح توجیهی، باید از جانب مجری باید اعلام گردد، بیان داشت: بعضی از این پروژه ها در شهرستان الیگودرز با موانع خارج از وزارتخانه ما مواجهند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بحث تشریفات حقوقی برای واگذاری زمین مجتمع گردشگری حوضیان، عنوان کرد: همینطور واحد کشت و صنعت پنج هزار راسی با مشکل زمین و لاستیک سازی هم با مشکل تأمین ارز و اعلام تخفیف از جانب بانک مرکزی مواجهند.
میرزایی با اشاره به پیگیری برای رفع مشکل ورزشی کارگران این شهرستان، عنوان کرد: پروژه هایی که بالای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند و با پذیرش بانکهای عامل، منابع مورد نیاز آنها از جانب سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همینطور بانک عامل تأمین می شوند.
وی با اشاره به اینکه در این راستا برای تکمیل ۲۵ پروژه ورزشی توافق بین بانک رفاه و تعاون صورت گرفته که ۲۰ درصد اعتبار مورد نیاز آنها از جانب سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همینطور ۸۰ درصد آن از جانب این دو بانک تأمین شود، اظهار داشت: بطور حتم پیگیری خواهم کرد که طرح ورزشی کارگران این شهرستان به این ۲۵ پروژه ورزشی برای تکمیل اضافه شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به مبحث بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی اشاره نمود و اظهار داشت: برای بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی حق بیمه باید مشخص شود که چه کسی آنرا پرداخت می کند چون که سازمان تأمین اجتماعی با دریافت همه حق بیمه ها، با کسری های بزرگ مواجهند.
میرزایی، اضافه کرد: این سازمان سال جاری بیشتر از ۷۰ هزار میلیارد تومان کسری دارد.


منبع:

1399/07/28
19:49:51
5.0 / 5
900
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید