جزییات لایحه بودجه۱۴۰۰ (۳۴)

تعیین بودجه وزارت تعاون ۶۷۷ هزار میلیارد تومان

تعیین بودجه وزارت تعاون ۶۷۷ هزار میلیارد تومان كاروخدمت: در لایحه پیشنهادی بودجه 1400 در مجموع 677 هزار و 196 میلیارد ریال برای وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعتبار در نظر گرفته شده و علاوه بر آن 20 هزار و 700 میلیارد ریال نیز برای یارانه اعتبار پیش بینی شده است.


به گزراش روز چهارشنبه ایرنا، در این لایحه اعتبارات هزینه ای به سه بخش عمومی، اختصاصی و یارانه تقسیم شده که برای بخش عمومی پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار و برای بخش اختصاصی هیچ اعتباری در نظر گرفته شده است.
دولت در لایحه تقدیمی به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داده است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سال آینده ۲۰ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال یارانه پرداخت کند.
میزان تملک دارایی در نظر گرفته شده برای این وزارتخانه ۹۶۱ هزار و ۱۳۸ میلیون ریال است.
بودجه ۱۴۰۰ وزارت تعاون در لایحه پیشنهادی نسبت به سال قبل (لایحه بودجه ۹۹) ۱۴ درصد رشد داشت.
دولت دوازدهم در آخرین لایحه پیشنهادی خود ۷۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان تعیین کرده است. علاوه بر آن باتوجه به اهمیت تعاونی ها در توسعه اقتصادی نیز ۷۰۰ هزار میلیارد ریال و برای اتاق تعاون هم ۱۷۷ هزار میلیارد ریال هزینه در نظر گرفته است.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، «حسینعلی امیری» نماینده پارلمانی رئیس جمهوری بامداد امروز آخرین لایحه بودجه دولت را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
منابع و مصارف بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور بیش از ۲۴ میلیون و ۳۵۷ هزار و ۷۸ میلیارد و ۹۸۶ میلیون ریال تعیین شده است.منبع:

1399/09/13
19:50:08
5.0 / 5
1299
تگهای خبر: اقتصاد , تعاونی , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید