افزایش تولید هواپیمای ایرباس در چین

افزایش تولید هواپیمای ایرباس در چین كاروخدمت: در دومین روز سفر رئیس جمهور فرانسه به چین، قرارداد و توافق های قابل توجهی میان این دو كشور صورت گرفت كه می توان از مهم ترین آن به افزایش تولید هواپیمای ایرباس در چین اشاره نمود.به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت ainonline، امانوئل ماكرون – رئیس جمهور فرانسه - در دومین روز از سفر خود به كشور چین، توافق ها و قراردادهای بسیاری را با دولت این كشور به انجام رسانده است. یكی از مهم ترین توافق های حاصله از این دیدارها، می توان به افزایش روند تولید هواپیماهای ایرباس در چین اشاره نمود.

طبق این توافق، مقرر است كارخانه ایرباس در تیان جین كشورچین، روند تولید هواپیمای مدل ایرباس A۳۲۰ را كه هم اكنون ۴ فروند در ماه است، از سال ۲۰۱۹ میلادی این رقم را به ۵ فروند و از سال ۲۰۲۰ میلادی به ۶ فروند هواپیما در ماه افزایش بدهد.

شركت هواپیماسازی ایرباس اروپا، مستقر در فرانسه، بزرگترین و مهم ترین رقیب غول هواپیماسازی بوئینگ آمریكاست. ایرباس علی رغم بوئینگ، دارای یك خط مونتاژ در تیان جین كشور چین است كه از زمان آغاز فعالیت این خط تولید در سال ۲۰۰۸ میلادی تاكنون، تعداد ۳۵۴ فروند هواپیمای مدل ایرباس A۳۲۰ را تولید كرده است.

این غول هواپیماسازی همینطور در سپتامبر سال قبل یك كارخانه مونتاژ نهایی دیگر را به منظور تولید مدل هواپیمای بزرگتر ایرباس A۳۳۰ در تیان جین چین گشود.

فابریس برژیه – مدیر تجاری شركت ایرباس – در این خصوص خاطر نشان كرده است كه همكاری ایرباس و چین یك موفقیت و پیروزی برد- برد میان چین و اروپا به شمار خواهد آمد.

كشور چین، بعد از ایالات متحده آمریكا بزرگ ترین بازار هواپیماهای مسافربری در جهان را به خود مختص كرده است و هر دو غول هواپیماسازی جهان، ایرباس و بوئینگ، در بازار چین نقش و حضور پر رنگی دارند.
1396/10/21
21:08:09
5.0 / 5
2252
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید