نهاوندیان:

دریافت كنندگان طرح كمك معیشتی به 40 میلیون نفر افزایش یافت

دریافت كنندگان طرح كمك معیشتی به 40 میلیون نفر افزایش یافت به گزارش کاروخدمت معاون اقتصادی رئیس جمهوری از تفاهم دولت و مجلس برای اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاع داد و اظهار داشت: بر طبق این تفاهم مقرر شد در این طرح معیشتی ۴۰ میلیون نفر یارانه کمک معیشتی دریافت نمایند.


به گزارش روز شنبه اداره کل اخبار و رسانه های گروهی مجلس، «محمد نهاوندیان» ضمن اشاره به مذاکره اخیر «حسن روحانی» رئیس جمهوری با «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این مذاکره گفت وگوهایی در زمینه طرح اخیر مجلس درباره کمک به خانوارهای نیازمند صورت گرفت.
معاون اقتصادی رئیس جمهور اضافه کرد: بر این اساس تفاهم عملیاتی در این جلسه حاصل شد تا اصلاحی در مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گیرد و تعداد جمعیتی که در این طرح معیشتی کمک لازم را دریافت می کنند تا ۴۰ میلیون نفر افزایش پیدا کرد.
نهاوندیان با اشاره به اینکه ماهانه ۱۰۰ هزار تومان به هر نفر پرداخت خواهد شد، اظهار داشت: گروه خاصی که تحت پوشش کمیته امداد هستند برپایه مصوبه مجلس شورای اسلامی ۱۲۰ هزار تومان در ماه دریافت خواهند کرد که اولین پرداخت هم روز گذشته صورت گرفت.منبع:

1399/10/02
13:38:05
5.0 / 5
1156
تگهای خبر: اقتصاد , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید