شریعتمداری:

از پیشنهادات بودجه ای برای محرومیت زدایی استقبال می نماییم

از پیشنهادات بودجه ای برای محرومیت زدایی استقبال می نماییم به گزارش کاروخدمت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در زمینه لایحه بودجه 1400 این وزارتخانه با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی توافق دارد، اظهار داشت: پیشنهادات زیادی در جهت محرومیت زدایی به این کمیسیون ارجاع شده است که وزارت تعاون از این پیشنهادات استقبال می کند.


محمد شریعتمداری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره بررسی بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای تشریح وضعیت بخش تعاون و رفاه، حوزه لطمه های اجتماعی، دخالت دولت برای اشتغال و کاهش نرخ بیکاری، شرایط خاص کرونا و مسائل مربوط به آن، بر طبق لایحه بودجه ۱۴۰۰ وزارت هفته گذشته در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر شدم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: محورهای دیگر نشست هفته گذشته کمیسیون اجتماعی مجلس مسائل مربوط به صندوق های بازنشستگی و چالش های آن، مسائل مددجویان و معلولان، آخرین وضعیت مسائل اجتماعی و زنان سرپرست خانوار و مهارت آموزی بود. هم اندیشی ارزشمندی بود که در آستانه بررسی بودجه در مجلس شورای اسلامی انجام شد و همه معاونان هم با حضور در نشست، توضیحات لازم را ارائه کردند.
شریعتمداری درباره نظر کمیسیون اجتماعی به لایحه بودجه وزارت تعاون، اظهار داشت: حتما با این کمیسیون به توافق می رسیم و هیچ مشکلی دراین زمینه وجود ندارد. البته نمایندگان در طول دوره بررسی، امکان دریافت پیشنهادات را دارند و کمیسیون اجتماعی هم این پیشنهادات را با حضور مسئولان ذیربط بررسی می کند. گفته شده پیشنهادات زیادی در امتداد محرومیت زدایی به این کمیسیون ارجاع شده است که وزارت تعاون هم از این پیشنهادات استقبال می کند.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد: در دفاع از لایحه بودجه این وزارتخانه، مشکلی با کمیسیون اجتماعی مجلس نداریم.منبع:

1399/10/04
23:50:59
5.0 / 5
677
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید