فرمانده عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلانشهر تهران:

سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره كاركنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود

سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره كاركنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود به گزارش کاروخدمت فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن ارائه توضیحاتی درباره سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره کارکنان بهشت زهرا اظهار داشت: مشی اجرایی دکتر نمکی از روزهای آغازین شیوع کرونا این است که به سلامت تمامی گروه هایی که در عرصه سلامت به کمک مدافعان سلامت آمده اند همچون کسانی که در بخش های مختلف خدمات شهری خدمات اجتماعی و در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند، تاکید دارند.به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا دکترعلیرضا زالی امروز با تکیه بر اینکه سخنان اخیر وزیر بهداشت درباره کارکنان بهشت زهرا(س) بی احترامی به این عزیزان نبود، اظهار نمود: با عنایت به این که وی از سوابق فراوانی در عرصه آموزشی و بهداشتی برخوردار می باشد و در سازمان برنامه و بودجه هم نقش قابل ملاحظه ای در زمینه توزیع بودجه اجتماعی داشته است، از روزهای آغازین شیوع کرونا تابحال به تمامی گروه های اجتماعی که در عرصه مقابله با این ویروس حضور داشتند با یک نگاه احترام آمیز می نگرند.

وی افزود: دکتر نمکی از روزهای آغازین شروع ویروس کرونا در تهران چندین بار به بنده درباره سلامت کارکنان بهشت زهرا بخصوص کسانی که در بخش تطهیر این سازمان مشغول به کار هستند، تاکید کرده اند. از همین رو من هم به نیابت وی و تیم سلامت توفیق حضور در جمع این عزیزان را داشتم تا مراتب تشکر و قدردانی تیم سلامت و نظام پزشکی کشور را به آنان برسانم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن اشاره به مدیریت خوب مجموعه آرامستان های تهران همچون بهشت زهرا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دقت نظر آنان خاطرنشان کرد: در بحران کرونا حضور گروه های جهادی در کنار این عزیزان یک کار ارزشمند مردمی به جای گذاشت.

زالی ضمن اشاره به اینکه دکتر نمکی بالاترین اشراف را به مسائل بهداشتی در کشور دارد و ازاین رو نگرانی وی نگرانی زائد الوصفی است، اظهارکرد: علت نگرانی وی بروز طغیان های ویروس کرونا است که خدای نکرده جان خیلی از شهروندان تهرانی را می گیرد ازاین رو این فرمایش نشان دهنده نگرانی عمیق وی و طبیعتاً منشا صحبت های دکتر نمکی هیجانات طبیعی است و این نگرانی ها در سخنان وی موج می زند.

وی اضافه کرد: مشی اجرایی دکتر نمکی از روزهای آغازین شیوع کرونا این است که به سلامت تمامی گروه هایی که در عرصه سلامت به کمک مدافعان سلامت آمده اند همچون کسانی که در بخش های مختلف خدمات شهری خدمات اجتماعی و در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند، تاکید دارند.

زالی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت چندین مرتبه در مورد تأمین سلامت عزیزانی که در بخش مهم مجموعه آرامستان ها کار می کنند به وی تاکید کرده است، اظهار داشت: از همین رو من هم به نیابت از دکتر نمکی و تیم سلامت توفیق حضور در مجموعه همکاران پرکار بهشت زهرا را داشته ام.

وی تصریح کرد: به نظر می آید این روزها باید با وحدت کلام تلاش ها به سمت همگرایی باشد تا بتوانیم تلاش نماییم در شهری همانند شهر تهران که کارهای اجتماعی سخت تر از مابقی استان ها صورت می گیرد، دست به دست هم دهیم.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ادامه اظهار نمود: این همگرایی منجر به کاهش نگرانی ها درباره شیوع این ویروس در کشور می شود و باید بیشتر از هر زمان دیگری به برنامه های بهداشتی، اجرای شیوه نامه های بهداشتی و تعهد مسؤلان اجرایی بخش های مختلف شهر توجه گردد.

وی اضافه کرد: مردم از این ویروس و محدودیت های ناشی از آن خسته شده اند و فرسایشی شدن این بیماری توان اجتماعی و تاب آوری مردم را تقلیل داده است اما مجبور هستیم این شرایط سخت را تحمل نماییم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زالی در انتها با تکیه بر اینکه کوچکترین اشتباه در فرآیند این بیماری می تواند منجر به افزایش مرگ و میر و خدای نکرده بروز مشکلاتی برای مردم شود، خاطرنشان کرد: آن چیزی که دکتر نمکی نگران آن هستند و مرتب در چارچوب مصاحبه های تلویزیونی و مطبوعاتی به آن اشاره می کنند این است که تلاش نماییم افراد بیشتری را همچون شهروندان همینطور مدافعان سلامت را در جریان بیماری و مبتلا شدن به ویروس کرونا از دست ندهیم

منبع:

1399/12/06
21:51:51
0.0 / 5
386
تگهای خبر: پزشك , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید