ادامه فعالیت مدرسه مجازی بعد از كرونا

ادامه فعالیت مدرسه مجازی بعد از كرونا به گزارش کاروخدمت معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در جشن تولد یک سالگی مدرسه تلویزیونی اظهار داشت: فعالیت مدرسه مجازی بعد از کرونا ادامه خواهد داشت.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، حکیم زاده با اشاره به بازخوردهای خوبی که از سراسر ایران نسبت به تدریس معلمان و کیفیت آموزش از مدرسه تلویزیونی دریافت شده است؛ ابراز کرد: بیشترین دغدغه و نگرانی ما دسترسی دانش آموزان به آموزش باکیفیت در مناطق کم برخوردار که دسترسی به فضای مجازی ندارند بوده است و بازخوردهای دریافت شده بیان کننده آنست که این عزیزان توانسته اند از این طریق در جریان آموزش توسط بهترین معلمان قرار گیرند و این نمونه ای از برقراری عدالت آموزشی می باشد که دسترسی به آموزش با کیفیت را برای همه دانش آموزان در همه نقاط میسر می نماید.
وی ادامه داد: این برنامه ها که به همت معلمان توانمند و با کیفیت ضبظ و اجرا شده است می تواند منبع یادگیری خوبی برای همه معلمان به ویژه عزیزانی که بتازگی وارد عرصه تعلیم و تربیت شده اند، باشد و مورد بهره برداری و استفاده آنان قرار گیرد.
معاون آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا فعالیت مدرسه مجازی بعد از کرونا نیز ادامه دار خواهد بود، اشاره کرد: در امتداد ارتقای عدالت آموزشی جهت استفاده دانش آموزان از آموزش های باکیفیت و بهره بردن از بهترین معلمان، مدرسه تلویزیونی فعالیت خودرا ادامه خواهد داد و بر کیفیت ارائه آن افزوده خواهد شد.
بر طبق گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حکیم زاده ضمن اعلام آمادگی برای برقراری جریان آموزش در سال تحصیلی آینده در هر شرایطی، اظهار نمود: نحوه جریان آموزش در سال تحصیلی جدید بنابر صلاحدید ستاد ملی کرونا به هر نحوی که باشد، مدرسه تلویزیونی این توانایی را دارد که فعالیت خودرا با قدرت ادامه دهد.
منبع:

1399/12/22
21:01:00
0.0 / 5
260
تگهای خبر: بهره برداری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید