رییس اتحادیه بوفه داران :

كرونا بوفه داران را ورشكسته كرد

كرونا بوفه داران را ورشكسته كرد کاروخدمت: رئیس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی تهران اظهار داشت: انتشار کرونا و تعطیلی سینما و مراکز تفریحی و ورزشی سبب ورشکستگی بوفه داران شده و حداقل هزار نفر از فعالان این صنف تابحال بیکار شده اند.به گزارش کاروخدمت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، احمد رادان کوپانی اظهار داشت: کرونا سبب ورشکستگی کامل همکاران ما در صنف بوفه داران سینما و مجامع عمومی شده است و قریب به اتفاق آنان پارسال صفر بوده است.
رئیس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی تهران اضافه کرد: با تعطیلی سینماها، استخرها و بسته شدن بوفه پارک ها تقریباً درآمدی در کسب و کار ما وجود نداشته است و فقط تعداد محدودی بوفه در ترمینال ها و فرودگاه ها باز بوده اند که باکاهش سفرها، مشتری نداشته و با کاهش چشم گیر درآمد رو به رو شده اند.
رادان اظهار داشت: حدود ۵۰۰ بوفه در تهران وجود دارد که به صورت متوسط ۲ نفر در هر واحد مشغول به کار بودند اما با تعطیلی های کرونایی همه این افراد بیکار شده اند.
وی اضافه کرد: همکاران ما برای تأمین معاش خود و خانواده هم اکنون اکثراً به شغل های کاذب روی آورده اند و بسیاری هم پیک موتوری شده اند.
رادان همینطور توضیح داد: فعالان در صنف بوفه داران نمی توانند مانند سایر اصناف تغییر شغل بدهند چونکه بوفه ای که در سینماست را که نمی توان مثلاً عینک فروشی کرد ازاین رو کلاً کار تعطیل می باشد تا محددیت های کرونایی رفع گردد.


منبع:

1400/02/31
18:18:21
5.0 / 5
239
تگهای خبر: اقتصاد , فروش , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید