واكنش رئیس دانشگاه علوم پزشكی تهران به اظهارات روز گذشته كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

واكنش رئیس دانشگاه علوم پزشكی تهران به اظهارات روز گذشته كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری به گزارش کاروخدمت رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: روز گذشته در مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، مواردی عنوان شد که کمال بی انصافی و نادیده گرفتن زحمات و خدمات مدافعین سلامت در طول بیش از 16 ماه گذشته بود.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، دکتر عباسعلی کریمی در مراسم بزرگداشت روز جهانی ایمنی غذا که با حضور وزیر بهداشت در تالار دارالفنون این دانشگاه برگزار شد، گفت: این همه زحمت، تلاش، خستگی و اضطراب فراوان برای نیروهای سیستم سلامت از بالاترین رده تا کوچک ترین واحدهای خدماتی در دورترین نقاط کشور در مبارزه با کرونا ستودنی است که شبانه روزی کار کردند.
وی ادامه داد: خیلی بی انصافی است که در مناظرات صحبت هایی شنیدیم و قضاوت هایی را می بینیم که دور از شان کسانی است که خودشان عنوان های پرطمطراق دانشگاهی را به دوش می کشند. بعنوان کسی که در سیستم سلامت کار می کنم و از شروع مبارزه با این بیماری حضور داشته ام، به وزیر بهداشت، معاونین وزارت بهداشت و تمام سربازانی که در زمینه سلامت، خدمت کردند خداقوت و خسته نباشید می گویم و این کار را دوستان باید در نخستین مناظره می کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد: خیلی جالب است که در مورد با اهمیت ترین مساله کشور که امروز بیش از ۸۰ هزار نفر از شهروندان ایرانی در پی آن، جان خودشان را از دست داده اند، کوچک ترین حرفی در مناظره اول نبود و در مناظره دوم باوجود این که تشکر نکردند اما می توانستند به خانواده هایی که داغدار عزیزان شان هستند و خانواده های شهدای مدافع سلامت، تسلیت بگویند.
طبق گزارش وبدا، دکتر کریمی اشاره کرد: در دانشگاه علوم پزشکی تهران در همه رده ها، شهدای مدافع سلامت تقدیم کشور کردیم و مقداری خسته می شویم که در آن سطح، اینقدر بی توجهی، بی دقتی و بی سلیقگی را می بینیم. بنده بعنوان یک شهروند از وزیر بهداشت و تمام نیروهای نظام سلامت، تشکر و عذرخواهی می کنم.
منبع:

1400/03/19
23:33:53
5.0 / 5
325
تگهای خبر: پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید