مدیركل دفتر بازرسی وزارت كار:

وجود سرمایه های سرگردان در استانها

وجود سرمایه های سرگردان در استانها به گزارش کاروخدمت مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وجود سرمایه های سرگردان در استانها، اظهار داشت: باید دراین زمینه برنامه ریزی درست صورت گیردبه گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، مهری طالبی دارستانی در حاشیه ملاقات مردمی و چهره به چهره با مردم استان قم اضافه کرد: باید باور نماییم راهکار رفع مشکلات مردم، حضور میدانی مسئولین و لمس مشکلات مردم از نزدیک است.
وی اشاره کرد: با پشت میزنشینی و رصد وضعیت مردم از پشت ویترین و گزارشات کاغذی، نمی توان مشکلات مردم را حل کرد.
طالبی دارستانی اظهار داشت: خاصیت اصلی مدیران جهادی و انقلابی، علاوه بر افزایش تعامل مستقیم با زیرمجموعه، ارتباط رو در رو با مردم است که در این صورت ارتباط کارمندان زیر مجموعه نیز با مردم بیشتر خواهد شد.
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اظهار نمود: در جریان سفرهای استانی ضمن دیدار با اقشار مختلف جامعه هدف این وزارتخانه چون بازنشستگان، افراد دارای معلولیت، کارگران و فعالان در تعاونی ها، متقاضیان وام و کارآفرینی، به دنبال حل مشکلات آنها در سریع ترین زمان ممکن هستیم.
وی اضافه کرد: با تاکید وزیر، معاون مدیریت منابع وزارت بعنوان نماینده تام الاختیار وزیر و همین طور مدیر کل بازرسی در سفرهای استانی حضور پیدا می کنند تا شکایات، درخواست ها و مطالبات مردمی از نزدیک بررسی و پیگیری شود.
طالبی دارستانی همین طور درباره پروسه کار بیان کرد: مردم درخواست های خودرا در یک متن ارائه می دهند، درخواست بنا به تشخیص به مسئول مربوطه استانی ارجاع داده می شود، بعد از بررسی نظر کارشناسی آنان، بنا به تشخیص نمایندگان تام الاختیار مقام عالی وزارت، دستور پیگیری و حل مشکل مردم برطرف شود.
به گفته وی، گزارشات در سامانه سامد ثبت شده و بعد از آن پیگیری می شود تا در بازه زمانی مشخص، مشکل افرادی که مراجعه نموده اند حل شود.
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد: برمبنای ارزیابی های انجام شده در این سفرهای استانی مشاهده شد که در سطح همه استانها، سرمایه های سرگردان و فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد که در تلاشیم دراین زمینه برنامه ریزی درست صورت گیرد.
وی با اعلان اینکه این دیدار ها نقش به سزایی در امید و اعتماد مردم دارد، گفت: سیاست اصلی وزارت مردم، عدالت محوری و رسیدگی به مشکلات مردم است که به جد در دستور کار قرار دارد.


منبع:

1400/10/21
15:52:46
5.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید