معاون سازمان بنادر:

تعامل ارگان ها جهت پیگیری حادثه سانچی

تعامل ارگان ها جهت پیگیری حادثه سانچی به گزارش كاروخدمت معاون برنامه‎ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به حضور فعالانه مسئولان در پیگیری حادثه سانچی اظهار داشت: بعد از حادثه سانچی همه ارگان های مرتبط همچون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی، شركت ملی نفتكش، نیروی دریایی و سایر مسئولان به صورت منسجم وارد عمل شدند.


منصور آرامی در گفت وگو ایسنا، خاطرنشان كرد: هم اكنون تعامل بین ارگان های دریایی نسبت به سال های گذشته قابل قیاس نیست. بعد از حادثه سانچی همه ارگان های مرتبط فعالانه عمل كردند به طوریكه بین وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی، شركت ملی نفتكش، نیروی دریایی و سایر ارگان ها تعامل خوبی برقرار شد و همه ارگان ها حضور فعال داشتند و به صورت منسجم وارد عمل شدند.
آرامی ادامه داد: مثال بارز دیگر در تعامل ارگان های دریایی، برگزاری مسابقات ورزشی ارگان های دریایی است كه با هدف توسعه فرهنگ دریایی و اشاعه آن و هم تقویت انسجام روابط بین ارگان ها برگزار می گردد. همینطور طی سال های اخیر برگزاری نشست های تخصصی دبیرخانه همایش هماهنگی ارگان های دریایی و بررسی و شناسایی گلوگاه ها و چالش های پیش رو، نقش موثری در تعامل ارگان های دریایی داشته است، البته لازم است این انسجام بیش از پیش تقویت شود.
وی درباره تعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مجلس اظهار داشت: هم اكنون سازمان بنادر و دریانوردی با كمیته بنادر و صنایع دریایی بعنوان بخشی از كمیسیون عمران مجلس و فراكسیون های مرتبط تعامل و ارتباط خوبی دارد.
معاون برنامه‎ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه این همایش به هماهنگی ارگان های دریایی دولتی تاكید دارد، اظهار داشت: باآنكه مخاطبان این همایش ارگان های دریایی دولتی هستند، اما قبول نماییم كه بخش خصوصی هم به صورت غیرمستقیم در این همایش ها دخیل است زیرا هر یك از ارگان های دریایی به نوبه خود با بخش خصوصی تعامل دارند، برای مثال بنادر ما در اختیار بخش خصوصی است و یا شركت ملی نفتكش هم به شكلی بخش خصوصی است زیرا با ساختار بازرگانی اداره می گردد ضمن اینكه بخش خصوصی در سایر رویدادهای دریایی كشور همچون نمایشگاه های دریایی، روز و هفته جهانی دریانوردی حضور دارد.
به گفته وی هم اكنون اپراتورها و تجهیزات كشتی ها در اختیار بخش خصوصی است و ارگان های دریایی نگاهی ویژه به بخش خصوصی دارند. 

1396/11/07
20:46:10
5.0 / 5
2650
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت , ارگان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید