بیگدلی جزئیات نشست فراكسیون امید را اعلام كرد؛

وضعیت خطرناك آخوندی، ربیعی و حجتی در ابهام

وضعیت خطرناك آخوندی، ربیعی و حجتی در ابهام كاروخدمت: عضو شورای مركزی فراكسیون امید با اشاره به جلسه مجمع عمومی این فراكسیون برای بررسی گزارش كارگروه های بررسی استیضاح سه وزیر، موضع اعضای فراكسیون نسبت به این وزرا را شرح داد.احمد بیگدلی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد جلسه فراكسیون امید برای بررسی استیضاح وزرای راه و شهرسازی، تعاون، كار و رفاه اجتماعی و جهاد كشاورزی اظهارداشت: فراكسیون امید كارگروه هایی را برای بررسی استیضاح هریك از وزرا تشكیل داده بود كه در جلسه عصر روز گذشته این كارگروه ها گزارش خویش را عرضه دادند، پس از آن تعدادی از نمایندگان بعنوان مخالف و موافق هر یك از وزرا صحبت كردند.
وی ادامه داد: كارگروه ها در گزارش خود دلایل استیضاح و نقاط ضعف و قوت وزراتخانه ها را بررسی كردند و در نهایت رای گیری انجام شد كه فردا نتیجه رای گیری اعلام می گردد و نظر فراكسیون از سوی مجمع عمومی اعلام خواهد شد.
عضو شورای مركزی فراكسیون امید ادامه داد: علاوه بر این، مقرر شد هیات رئیسه فراكسیون با وزرای در آستانه استیضاح هم جلساتی داشته باشد كه فردا بامداد نتیجه این جلسه هم اعلام می گردد.
بیگدلی در مورد جزئیات جلسه فراكسیون هم اظهار داشت: تعداد نمایندگان مخالف استیضاح وزیر تعاون در مجمع فراكسیون امید زیاد بود. در مورد آقای حجتی وزیر جهاد كشاورزی تعداد مخالفان و موافقان استیضاح حدودا مساوری بود اما در مورد آخوندی وزیر راه و شهرسازی تعداد موافقان استیضاح بسیار بیشتر از مخالفان بود؛ ازاین رو فردا روز سختی برای آخوندی خواهد بود.
وی تصریح كرد: همه این ها به نظر نهایی فراكسیون بر می گردد؛ هنوز اعلام نشده است كه اعضای فراكسیون شخصا تصمیم گیری كنند و یا بر مبنای نظر فراكسیون رای بدهند.

1396/12/23
14:45:52
5.0 / 5
2745
تگهای خبر: كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید