آیت الله علوی گرگانی تأكید كرد؛

ضرورت توجه جدی به وضعیت كارگران

ضرورت توجه جدی به وضعیت كارگران كاروخدمت: قم - یكی از مراجع تقلید شیعیان ضمن تاكید بر توجه به وضعیت كارگران اظهار داشت: بایدبه مشكلات كارخانه هایی كه سرمایه ندارند رسیدگی شود.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، آیت الله العظمی سید محمد علوی گرگانی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه امیدواریم برنامه های وزارت كار به گونه ای باشد كه باعث امیدواری كارگران باشد، اظهار داشت: حضور مسئولان در میان مردم بسیار مهم است و مردم وقتی این صحنه را می بینند مسئول را از خودشان می دانند كه این امید را در دلشان زنده می كند.
وی اضافه كرد: كسی كه منفعتش به مردم برسد محبوب ترین فرد نزد پروردگار است و از این رو مسئولان باید در جهت خدمت رسانی به مردم بیشتر تلاش كنند.
این استاد سطوح عالی حوزه تاكید كرد: باید به كارخانه ها و كارگران بیشتر رسیدگی كرد و بعضی از كارخانه ها امكانات و سرمایه ندارند و مشكلاتی برای آنها بوجود آمده است كه باید برای حل و سروسامان دادن به آنها تلاش شود.
آیت الله علوی گرگانی اضافه كرد: دولت باید اعتباری بعنوان وام كم بهره در اختیار نیازمندان قرار دهد تا شغلی را برای خود فراهم نمایند.

1397/02/07
19:36:56
5.0 / 5
2582
تگهای خبر: كارگر , مراجع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید