اعتصاب كاركنان ایر فرانس رئیس این شركت را وادار به استعفا كرد

اعتصاب كاركنان ایر فرانس رئیس این شركت را وادار به استعفا كرد كاروخدمت: ژان مارك ژانیاك، مدیرعامل خطوط هوایی ˮایرفرانس- كی ال امˮ بعد از آن كه اكثریت كاركنان این شركت به حقوق پیشنهادی این شركت رای منفی دادند، از سمتش استعفا كرد.به گزارش كاروخدمت به نقل از شینهوا، مدیرعامل این ایرلاین كه متشكل از خطوط هوایی " ایر فرانس" و " كی ال ام" است، به دنبال تشدید اوضاع بحرانی بعد از ۱۳ روز اعتصاب كاركنان این شركت، در صدد رسیدن به توافقی با كاركنان بدون حضور اتحادیه های تجاری مخالف بود.

ایر فرانس- كی ال ام اعلام نموده بود ۱۱۸ میلیون یورو زیان عملیاتی داشته است كه ۷۵ میلیون یورو آن به علت آثار ناشی از اعتصاب كاركنان بوده است. پیشنهاد آقای ژانیاك، توافق نامه ای برای افزایش ۷ درصدی دستمزدها طی چهار سال بود كه ۲ درصد این افزایش برای سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده بود. او با این رای گیری سرنوشت خویش را به دست كاركنانش سپرد و گفته بود اگر این پیشنهاد رد شود استعفا خواهد نمود.

طبق بیانیه مطبوعاتی این ایرلاین، بین روزهای ۲۶ آوریل تا ۴ مه، ۴۶۷۷۱ نفر از كاركنان ایرفرانس توانستند در فرآیند رای گیری الكترونیكی، رای خویش را بیان كنند. ۸۰.۳۳ درصد از كاركنان ایرفرانس در این نظرسنجی شركت كردند و ۵۵.۴۴ درصد آن ها به این پیشنهاد رای منفی دادند.
1397/02/15
13:04:53
5.0 / 5
2171
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید