واكنش شركت عمران پردیس به ادعای سازنده فاز5 پردیس

فرافكنی نكنید! از تمام فازهای پردیس عقب تر هستید

فرافكنی نكنید! از تمام فازهای پردیس عقب تر هستید كاروخدمت: شركت عمران شهر جدید پردیس در توضیحی درباره گزارش ˮاین ۱۴۰ میلیارد تومان كجا رفت؟! ˮ، سازنده فاز ۵ پردیس را به فرافكنی متهم كرد و نوشت: آیا پیش از تكمیل واحدها مجاز به پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان مورد ادعای ایشان هستیم یا خیر؟


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، روابط عمومی شركت عمران پردیس اعلام نمود: شركت توسعه شهرسازی ایرانی ها طی تفاهم نامه های ساخت و آماده سازی، وظیفه احداث تكمیل ۱۰۰۰۰ واحد مسكن مهر در شهر جدید پردیس را دارد.
در ادامه این توضیحات آمده است: كلیه پرداخت ها بر مبنای كاركرد سازنده و با تایید مشاوران مربوطه انجام می گردد كه صورت كاركردهای تایید شده سازنده، به صورت كامل پرداخت شده است و این شركت هم اكنون بابت كاركرد هیچ گونه طلبی ندارد. ۱۴۰ میلیارد تومان ادعا شده توسط آقای ایرج رهبر، آورده متقاضی است كه پرداخت این مبلغ می بایست با عرضه كاركرد تایید شده سازنده صورت گیرد.
این توضیحات می افزاید: لازم به ذكر است بعد از گذشت ۶ سال، پیشرفت فیزیكی شركت سازنده در فاز ۵ و ۹ جدید، در بخش ساخت حدود ۷۱ درصد و پیشرفت فیزیكی در بخش آماده سازی و محوطه سازی حدود ۲۸ درصد بوده كه از كلیه فازهای مسكن مهر شهر جدید پردیس عقب تر بوده و شایسته نیست متقاضیان محترم این فاز هم بیشتر از این منتظر تكمیل واحدهای خود باشند.
براساس این توضیحات، قیمت تمام شده واحدها در سال قبل نهایی شده و مبالغ كامل در ازای تكمیل واحد پرداخت می گردد. منابع مالی در ازای عرضه صورت وضعیت و كاركرد مورد تایید دستگاه نظارت می بایست پرداخته شود نه در قبال خواسته و ادعای سازندگان. حال آیا پیش از تكمیل واحدها مجاز به پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان مورد ادعای ایشان هستیم یا خیر؟
شركت عمران شهر جدید پردیس مرتبط با این بخش مطلب كه "مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس به متقاضیان اعلام نموده كه درباره اعلام سازندگان در خصوص پرداخت ۷ تا ۸ میلیون تومان اضافه بر مبالغ قبلی، كاری از دست او برنمی آید" نوشته است: با صراحت اعلام می گردد از نظر مدیرعامل و كاركنان شركت عمران شهر جدید پردیس هیچ گونه افزایش قیمتی پذیرفته نبوده؛ كلیه قیمت ها در سال ۹۶ نهایی و به امضای طرفین رسیده است و پرداخت هرگونه منابع مالی در ازای كاركرد مثبت صورت می پذیرد.
در آخر شركت عمران شهر جدید پردیس مجددا تاكید می نماید بعضی از سازندگان همچون آقای ایرج رهبر، به جای تشویش اذهان عمومی، عرضه اطلاعات كذب و فرافكنی های رسانه ای مكرر، شایسته است تمام تلاش خویش را جهت فعال سازی كارگاه و انجام تعهدات قراردادی هم در بخش ساخت و هم در بخش آماده سازی و محوطه سازی انجام دهد تا متقاضیان محترم هرچه سریع تر بعد از سال ها سرگردانی، صاحب خانه شوند. "1397/03/02
16:33:49
5.0 / 5
2365
تگهای خبر: شركت , متقاضیان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید