رجا بلیت فروشی را آغاز كرد

عقب نشینی یا صلح موقت؟

عقب نشینی یا صلح موقت؟ كاروخدمت: چند روز بعد از آغاز اختلافات جدید میان شركت رجا و شركت راه آهن، رجا تصمیم گرفت بلیت فروشی برای ناوگان خویش را در تابستان امسال آغاز كند.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، اختلاف ها بر سر فروش بلیت های قطارهای تابستانی از چند هفته قبل و با اطلاعیه شركت رجا شروع شد. مدیرعامل این شركت اعلام نموده بود كه به علت گشایش دیرهنگام سایت ها و مراكز فروش بلیت قطارهای تابستانی هم شركت ها متضرر می شوند و مسافران تا روزهای آخر به صورت دقیق تكلیف خود برای برنامه ریزی های سفرشان را نمی دانند. در كنار آن اختلاف بر سر لوكومتیو و عرضه آن به شركت های ریلی هم مبحث دیگری بود كه دو طرف بر سر آن با چالش هایی جدید رو به رو شدند.

چند روز بعد از این اظهارات راه آهن در ۲۷ خردادماه رسما سایت فروش بلیت را باز كرد تا مسافران بتوانند برای روزهای حدفاصل اول تیرماه تا ۱۵ مردادماه بلیت قطارهای مدنظر خویش را خریداری كنند.

این گشایش در حالی صورت گرفت كه شركت رجا بلیت فروشی خویش را آغاز نكرد و همین امر سبب شد برای چند روز یك بلاتكلیفی در بخش قابل توجهی از ظرفیت ناوگان ریلی ایران به وجود آید.

در شرایطی كه به نظر می رسید تصمیم گیری در این زمینه به روزهای آینده موكول شده است، رجا بامداد امروز (چهارشنبه) ظرفیت ناوگان تابستانی خویش را باز كرد تا امكان خرید بلیت به وجود آید و هرچند این شركت هنوز اعلام نكرده كه چه عاملی در این زمینه تاثیر بیشتری داشته اما لااقل به صورت موقت مسافران می توانند بلیت های مدنظر خود از ناوگان این شركت را خریداری كنند.
1397/03/30
14:09:33
5.0 / 5
2711
تگهای خبر: خرید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید