رئیس دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد:

ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم

ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم به گزارش كاروخدمت، به نقل از تسنیم رئیس دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد اعلام كرد: قصد داریم با هدف افزایش عدالت اجتماعی خدمات بهداشتی و درمانی را در مناطق محروم این استان ارتقا بدهیم.


اورنگ ایلامی عصر امروز در نشست صیانت از حقوق شهروندی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: به طور حتم مهمترین اولویت دانشگاه علوم پزشكی در مدیریت جدید ارائه خدمات مطلوب به تك تك مردم این استان اعم از شهری و روستایی، برخوردار و كمتر برخوردار و برقراری عدالت اجتماعی در این حوزه است.
 
وی با تشریخ برخی برنامه‌های در دستور كار دانشگاه علوم پزشكی با هدف بهره‌مندی مردم روستاهای محروم كهگیلویه و بویراحمد از خدمات بهداشتی و درمانی عنوان كرد: ارتقا شاخص‌های بهداشتی و درمانی در مناطق محروم به طور حتم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده محقق می‌شود.
 
ایلامی ابراز كرد: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و بهره‌مندی مناطق محروم دو دستگاه یونیت سیار دندانپژشكی در مناطق كمتر برخوردار این استان مستقر شد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد تصریح كرد: سامانه پاسخگویی 1490 و 1590 برای پاسخگویی به سوالات بهداشتی، درمانی، مسمومیت‌ها...مردم در استان راه اندازی شده است.
 
ایلامی از تشكیل ستاد صیانت از حقوق شهروندی خبر داد و گفت: افزایش پزشكان متخصص در شهرستان‌های كمتر برخوردار در دستور كار بوده و به طور حتم این كار انجام می‌شود.
 
وی بیان كرد: دو اورژانس هوایی در یاسوج و گچساران راه‌اندازی كردیم و در صورت فراهم شدن زیرساخت‌های لازم ایجاد این اورژانس در شهرهای دیگر نیز انجام می‌شود.
1396/04/17
18:50:52
5.0 / 5
2928
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید