قائم مقام شركت فرودگاه ها خبر داد

پرونده سفرهای حج بسته شد

پرونده سفرهای حج بسته شد كاروخدمت: قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها از به انتها رسیدن رسمی عملیات بازگشت حاجیان ایرانی در سال 1397 اطلاع داد.


حسین اسفندیاری در گفت وگو با ایسنا، با بیان این خبر اظهار داشت: صبح امروز (یكشنبه) آخرین پرواز بازگشت حاجیان ایرانی از عربستان سعودی در شهر گرگان به زمین نشست و بدین سان تمامی حاجیان ایرانی به كشور بازگشتند.

به گفته وی، در طول این مدت 316 پرواز برای بازگرداندن حجاج انجام شد كه حدود 52 درصد معادل 185 پرواز توسط ایرلاین های ایرانی و 131 پرواز توسط ایرلاین سعودی انجام شده است.

قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه ها با بیان این كه پروازهای حج امسال با نهایت هماهنگی و در بالاترین سطح از ایمنی انجام گرفت، توضیح داد: خوشبختانه درصد پروازهایی كه تاخیر داشتند بسیار كم بود و تا بخشی از پروازهای برگشت در شرایطی كه هماهنگی های لازم انجام گرفته بود با سرعت قابل توجه زودتر از زمان مقرر حاجیان را به كشور بازگرداندند. بدین سان برنامه ریزی 21 روزه برای بازگرداندن حاجیان ایرانی رسما اجرایی شده و پرونده عملیات حج تمتع سال 1397 بسته می گردد.

به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، فرآیند بازگشت حاجیان ایرانی از پنجم شهریورماه امسال رسما كلید خورده بود و در این دور از سفرها شركت هواپیمایی قشم ایر هم به كمك ایران ایر آمد تا شركت های ایرانی سهم خویش را به صورت كامل اجرایی كنند.

با به انتها رسیدن عملیات حج تمتع سال 1397 و با عنایت به متوقف شدن عملیات حج عمره به نظر می آید تا یك سال آینده پروازی میان ایران و عربستان سعودی در حوزه حج برقرار نخواهد شد.
1397/06/25
15:01:19
5.0 / 5
2024
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید