بر اساس تعهد پیمانكاران

مسكن مهر پردیس با پكیج تحویل می گردد

مسكن مهر پردیس با پكیج تحویل می گردد كاروخدمت: با عنایت به تعهدات پیمانكار فاز ۱۱ مسكن مهر پردیس، واحدها باید با نصب تجهیزات كامل همچون پكیج شوفاژ دیواری به متقاضیان تحویل داده شود.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، مدتی است كه برخی واحدهای آماده مسكن مهر پردیس با مشكل نداشتن پكیج مواجهند. بنابراین شركت عمران تاكید دارد كه نباید واحدها به متقاضیان تحویل داده شود و پیمانكار را موظف كرده برای تامین پكیج ها اهتمام لازم را صورت دهد.
در این خصوص حبیب الله چاغروندی ـ مدیرعامل شركت عمران پردیس ـ در جلسه روز گذشته با برخی متقاضیان محله آرمانشهر فاز ۱۱ ضمن رد شایعات پیرامون عدم تحویل پكیج واحدها اعلام نمود: هر طور شده بزودی شرایط اسكان واحدهای افتتاح شده را فراهم نموده و نقصها واحدهای تحویلی را برطرف می نماییم تا بتوانیم هرچه سریعتر به افتتاح و تحویل زون های بعدی فاز ۱۱ بپردازیم.
وی ادامه داد: هیچ ارتباطی بین واگذاری عرصه با حذف تعهدات پیمانكار وجود نداشته و شركت پیمانكار متعهد است واحدهای افتتاح شده را مجهز به تمام نصبیات مندرج در قرارداد به مالكان آنها تحویل دهد. همینطور تلاش می نماییم هرچه سریعتر واحدهای متقاضیانی كه نامه تحویل واحد از شركت پیمانكار دارند را تحویلشان داده و نقصها واحدهای تحویلی را رفع نماییم.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، تا كنون بیشتر از ۳۰ هزار واحد مسكن مهر پردیس افتتاح شده و ۴۰ هزار واحد در مرحله نازك كاری قرار دارد. اما برخی پیمانكاران كه واحدهای آنها در مرحله نصب تجهیزات است از جهش یكباره قیمت پكیج، آسانسور، سیستم صاعقه گیر، سقف كاذب، دربهای شیشه ای و دیگر وسایل خبر می دهند. بنابراین تحویل برخی واحدها با مشكلاتی مواجه شده كه شركت عمران پردیس در نظر دارد طی هماهنگی با پیمانكاران، این مسائل را حل و فصل كند.1397/07/19
15:18:08
5.0 / 5
2582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید