اجرای طرح بهسازی در آزادراه قم - تهران

اجرای طرح بهسازی در آزادراه قم - تهران كاروخدمت: رئیس اداره نگهداری راههای اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از اجرای طرح بهسازی در آزادراه قم - تهران اطلاع داد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم، محمدرضا زیدآبادی مطرح كرد: با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد و 500 میلیون ریال افزون بر 5/15 كیلومتر از مسیر غربی آزادراه قم-تهران بهسازی می گردد.

رئیس نگهداری راههای اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم با اشاره به اینكه از نیمه دوم مهرماه سال جاری طرح بهسازی این آزادراه مهم كشور اجرایی شد، اضافه كرد: با عنایت به سرعت مناسب اجرای پروژه ان شاءلله در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا آخر آذرماه امسال تكمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

زیدآبادی، طول اجرایی پروژه بهسازی لاین غربی آزادراه قم - تهران را بالغ بر 5/15 كیلومتر عنوان نمود و اظهار داشت: هزینه اجرایی این پروژه 58 میلیارد و 500 میلیون ریال است.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم در مورد مشخصات اجرایی این پروژه مطرح كرد: تابحال افزون بر 5/6 كیلومتر از لاین غربی (در چهار باند) آزادراه قم - تهران در جهت اجرای این طرح روكش شده و 9 كیلومتر الباقی در حال لكه گیری هندسی، به منظور بهسازی است.

وی در مورد دیگر مشخصات فنی این پروژه هم افزود: در جهت اهداف پروژه عملیات درزگیری با قیر پلیمری به میزان 22000 متر طول صورت گرفته است.

وی در انتها ضمن تاكید بر لزوم رعایت جوانب ایمنی توسط رانندگانی كه از محل اجرای پروژه عبور می كنند، خواهان تعامل و همكاری بیشتر با مجریان طرح شد.

1397/09/03
15:28:03
5.0 / 5
2339
تگهای خبر: بهره برداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید