روایت نقوی حسینی از جلسه فراكسیون ولایی با وزیر كار؛

شریعتمداری: معاملات تامین اجتماعی را طی ۳ ماه آینده علنی می نماییم

شریعتمداری: معاملات تامین اجتماعی را طی ۳ ماه آینده علنی می نماییم كاروخدمت: سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: شریعتمداری در جلسه امروز گفت شفاف سازی راهبرد ماست و ادامه خواهد داشت و كلیه معاملات مربوط به تامین اجتماعی طی ۳ ماهه آینده علنی میگردد.سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری جلسه مشترك فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی آگاهی داد.
وی با اشاره به اینكه نمایندگان در این نشست نكات و نقطه نظرات خودرا با وزیر كار مطرح نمودند، اظهار داشت: تاكید بر هدایت و مدیریت دقیق تامین اجتماعی و حفظ حقوق كارگران و پیشگیری از دست اندازی دولت به حقوق آنها و همین طور تاكید بر حمایت و تقویت تعاونی ها و كارآمدسازی آنها بعنوان زمینه ساز اشتغال همچون محورهای مطرح شده در این نشست بود.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی اظهاركرد: در این نشست نمایندگان از شفاف سازی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی نسبت به شركت های وابسته به شستا تقدیر و تشكر و بر استفاده از مدیران توانمند، كارآمد و آشنا به كار تاكید نمودند.
نقوی حسینی با اشاره به اینكه نمایندگان در این نشست بر لزوم پرداختن جدی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغالزایی تاكید نمودند، اظهار داشت: تاكید بر همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه، توجه به شرایط سخت بازنشستگان و درنظرگرفتن بسته های حمایتی از آنها یكی دیگر از محورهای مورد تاكید در این نشست بود.
وی افزود: نمایندگان در جلسه امروز فراكسیون ولایی، لزوم رسیدگی به شرایط درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی و همین طور ضرورت احیا و تقویت تعاونی های مرزنشینان در جهت اشتغالات مناطق مرزی را با محمد شریعتمداری مطرح نمودند.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی در ادامه با اشاره به سخنان وزیر كار در این نشست اظهاركرد: شریعتمداری ضمن تشكر از اعتماد مجلس، كار وزارتخانه تحت مدیریت وی را بسیار گسترده و متنوع عنوان نمود و با گرامیداشت یاد و خاطره مرحومین نوربخش و تاج الدین گفت، سیاستگذاری ما در حوزه پتروشیمی به سمت تشكیل هلدینگ های بزرگ و معتبر است تا وضعیت شركت ها همچون صنایع فولادی، سیمان و غیره را از شرایط فعلی خارج نماییم.
نقوی حسینی اشاره كرد: شریعتمداری در این نشست گفت شفاف سازی راهبرد ماست و ادامه خواهد داشت و كلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار خواهد گرفت چراكه نتایج خیلی خوبی از این سوژه به دست آورده ایم و كلیه معاملات را طی ۳ ماهه آینده علنی می نماییم چونكه اصل بر شفافیت است.
سخنگوی فراكسیون نمایندگان ولایی افزود: وزیر كار در این نشست سال ۹۷ و ۹۸ را متفاوت دانست و اصرار كرد اولویت های بودجه ای هم باید متفاوت باشد.
وی اضافه كرد: وزیر كار گفت ما خواهان پرداخت مطالبات تامین اجتماعی هستیم چونكه اگر مطالبات پرداخت نشود، چگونه تعهدات بیمه ای خودرا انجام دهیم، بدین سبب ترتیبات لازم برای این مسئله باید در بودجه ۹۸ دیده و تصویب شود.

1397/09/12
21:49:23
5.0 / 5
2351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید