گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است

گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است كاروخدمت: نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تسهیلات، ناصحیح توزیع میگردد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در جمع خبرنگاران به سوژه بیكاری جوانان اشاره نمود و اضافه كرد: مجموعه ای از علل دست به دست هم می دهند تا فضای اشتغال در كشور تقویت شود.
وی با اشاره به اینكه اشتغال موضوعی فرابخشی است، افزود: احداث اشتغال وظیفه دستگاه خاصی نیست و در این رابطه همگی باید با هم تلاش كنند.
گودرزی بیان كرد: برخی از كارخانه ها با نصف ظرفیت فعالیت دارند و باید این مساله لطمه شناسی شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان با اشاره به اینكه بعضی حمایت ها نابجا بوده و یا سیاست گذاری ها غلط هستند، اظهار داشت: كارگاه های كوچك می توانند اشتغال پایدار احداث كنند و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
وی افزود: متأسفانه تسهیلات ناصحیح توزیع میگردد و دیده شده كه فرد وامی كه دریافت می كند را سرمایه گذاری نكرده و در جایی دیگر هزینه می كند.
گودرزی اشاره كرد: همین طور مشاهده میگردد تسهیلاتی كه به جوانان می دهند صرف خرید لوازم خانگی میگردد كه در اینجا جوان ضمن بیكار بودن بدهكار باز میگردد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است. دیده میگردد چند بیكار در یك خانه هستند و همزمان از كالاهای ساخت خارج استفاده می نمایند.
1397/10/08
14:17:40
5.0 / 5
2255
تگهای خبر: اشتغال , بیكاری , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید