رفت و آمد روان قطارهای منطقه آذربایجان با وجود برف و كولاك

رفت و آمد روان قطارهای منطقه آذربایجان با وجود برف و كولاك كاروخدمت: مدیركل راه آهن آذربایجان اظهار داشت: باوجود بارش سنگین برف در تبریز و وجود پدیده كولاك و برف در منطقه، رفت و آمد قطارها به صورت روان در حال انجام می باشد.


«شاپور ارصلانی» در گفت وگو با ایسنا، با بیان این خبر اظهار نمود: مشكل خاصی در رفت و آمد قطارها وجود ندارد و حركت قطارها از مسیرهای مختلف در حوزه استحفاظی این اداره كل به موقع و بدون تاخیر انجام میگردد.
وی افزود: خوشبختانه عملیات برف روبی مسیرهای ریلی استان از طرف پرسنل انجام شده و تابحال هیچ یك از مسیرهای ریلی استان با توقف فعالیت مواجه نشده و همه این راه‎ ها باز است.
مدیركل راه آهن آذربایجان با بیان این كه روزانه 12 رام رفت و برگشت از تبریز در مسیرهای مختلف رفت و آمد می كند، اظهار داشت: این مسیرها شامل دو رام «تبریز- مشهد»، دو رام «تبریز- تهران»، یك رام «ارومیه - مراغه - تهران»، هفت رام «تبریز- تربیت معلم»، یك رام «تبریز - جلفا» و یك رام «تبریز - سلماس» است.
ارصلانی تصریح كرد: هم چنین حركت قطار مسافری تبریز- وان ( تركیه) در ایام دوشنبه از تبریز و بازگشت آن روزهای سه شنبه هر هفته است.


1397/10/08
22:57:24
5.0 / 5
2326
تگهای خبر: پرسنل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید