گزارش كاروخدمت به نقل از مهر؛

صبحانه لاكچری صدای شریعتمداری را درآورد، میزی رنگارنگ از بیت المال

صبحانه لاكچری صدای شریعتمداری را درآورد، میزی رنگارنگ از بیت المال به گزارش كاروخدمت تدارك میز صبحانه رنگارنگ از بیت المال صدای وزیر كار را هم درآورد تا شریعتمداری خطاب به مدیران بگوید شرایط امروز كشور این سفره را ایجاب نمی نماید.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، بامداد امروز جمعه شورای هماهنگی مدیران حوزه تعاون، كار و رفاه اجتماعی در لرستان با حضور محمد شریعتمداری وزیر كار برگزار گردید كه صبحانه تدارك دیده شده روی میز حاضران در جلسه، انتقاد و گلایه شریعتمداری را به دنبال داشت.
وزیر كار در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: از سفره صبحانه امروز گله دارم، چرا اینگونه بود؟ یك نون و پنیر معمولی می گذاشتید.
محمد شریعتمداری تصریح كرد: به خاطر ریا نمی گویم، در خانه خودتان گوجه و خیار و… روی سفره بگذارید، تكریم میهمان از جانب مردم لرستان را می دانیم، جان خویش را فدای میهمان می كنند، اما آن زندگی شخصی است و زندگی انقلابی و شرایط امروز كشور این را ایجاب نمی كند.

تو را به قرآن از پول بیت المال این كار را نكنیم، بخدا حرام است این كار، حداقل های لازم و ضروری كافی است
وی اضافه كرد: این حرفی كه میزنم گداصفتی نیست، در مالزی ملاقاتی داشتم كه آن زمان قیمت رینگیت در مقابل دلار كم شده بود، ‬عطسه كردم روی میز دستمال كاغذی نبود، پرسیدم گفتند در اجرای سیاست های صرفه جویی دستمال كاغذی را حذف كرده ایم.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی خطاب به مدیران با اشاره به اینكه تو را به قرآن از پول بیت المال این كار را نكنیم، بخدا حرام است این كار، حداقل های لازم و ضروری كافی است، خاطرنشان كرد: در سفرهایی كه داریم غیر از آب هیچ چیز دیگری روی میز نمی گذارند، اما هر وقت خارجی ها به كشور می آیند ظرف پسته و شكلات روی میز می گذاریم!
همان چای لری خودمان بهتر بود
شریعتمداری با تاكید بر اینكه از پول بیت المال نمی گردد این هزینه ها را كرد، قطره قطره دریا می شود، خطاب به مدیران اضافه كرد: ‬به كارمند خود برسید، به بهترین شكل به كارمند خود برسید این كار خیلی خوبی است، در آموزش، تأمین مسكن و تأمین معیشت هر كاری می توانید بكنید.

وی خاطرنشان كرد: در كجای فرهنگ ما بوده نسكافه بخوریم؟ در هر اداره ای می رویم نسكافه می خورند؛ همان چای خودمان بهتر است، همان را باید می گذاشتید؛ برگردیم به همان چیزهایی كه اصول خودمان است و دارایی و ارزش خودمان است.
بر اساس این گزارش، شورای هماهنگی مدیران رفاه لرستان به میزبانی اداره كل بهزیستی لرستان و در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.

1397/12/26
14:50:21
5.0 / 5
2343
تگهای خبر: مسكن , معیشت , وزیر تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید