عوارض كدام آزادراه ها تا آخر تیر الكترونیكی می شود؟

عوارض كدام آزادراه ها تا آخر تیر الكترونیكی می شود؟ به گزارش كاروخدمت معاون ساخت و توسعه آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اسامی آزادراه هایی كه در دو مرحله دیگر تا آخر تیرماه سال جاری دریافت عوارضشان الكترونیكی می شود را اعلام نمود.


سیدحسین میرشفیع در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینكه در مرحله اول و در صبح ۲۸ اسفندماه سال قبل عوارض چهار آزادراه تهران-ساوه، قزوین-زنجان، تهران-قزوین و تهران-قم الكترونیكی شد، اظهار نمود: تا آخر تیرماه سال جاری و طی دو مرحله به ترتیب ۱۰ و هفت آزادراه دیگر الكترونیكی می شوند تا در مجموع ۲۱ آزادراه تا تاریخ مذكور به صورت الكترونیكی عوارض دریافت كنند.
وی افزود: در مرحله دوم آزادراه های تبریز- ارومیه، تهران-پردیس، قزوین-رشت، ساوه- سلفچگان، قم-كاشان، كاشان-اصفهان، تبریز-زنجان، مشهد-باغچه، كنارگذر مشهد و آزادراه بندرعباس امكان پرداخت عوارض در آنها به صورت الكترونیكی فراهم می شود.
معاون ساخت و توسعه آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور با اشاره به اینكه در مرحله سوم عوارض هفت آزادراه دیگر به صورت الكترونیكی دریافت خواهد شد، اظهار داشت: آزادراه ساوه-همدان در دو قطعه، خرم آباد-پل زال، پل زال-اندیمشك، اهواز-بندر امام خمینی (ره)، قم-گرمسار و كنارگذر غرب اصفهان هفت محور دیگری هستند كه تا آخر تیرماه امكان پرداخت الكترونیكی عوارض در آنها امكان پذیر می شود.
به گفته میرشفیع امسال نزدیك به ۳۰۰ كیلومتر آزادراه تكمیل خواهد شد و به تدریج در این مسیرها هم امكان پرداخت الكترونیكی عوارض فراهم خواهد شد.1398/02/14
17:12:47
5.0 / 5
1991
تگهای خبر: توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید