اپلیكیشن های موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما ندارند!

اپلیكیشن های موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما ندارند! به گزارش كاروخدمت سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود كه اپلیكیشن های موبایلی مجوز فروش بلیت هواپیما ندارند و این اقدام از جانب آنها بدون سپری شدن مسیر قانونی می باشد.


رضا جعفرزاده در گفتگو با ایسنا، با اشاره به این كه صرفاً دفاتر خدمات مسافرت هوایی كه دارای مجوز بند «الف» از جانب سازمان هواپیمایی كشوری هستند و با معرفی سایت های فروش كه به تأیید این سازمان می رسد می توانند مبادرت به فروش بلیت هواپیما كنند، اظهار نمود: سایر سایت ها و مجاری فروش بلیت هواپیما از نظر سازمان هواپیمایی وجاهت قانونی ندارند.
وی با اشاره به این كه دفاتر خدمات مسافرت هوایی دارای مجوز بند "الف" در صورتیكه بخواهند به صورت الكترونیكی مبادرت به فروش بلیت كنند می توانند با دریافت مجوز در این رابطه اقدام نمایند، بیان كرد: اسامی دفاتر و سامانه فروش الكترونیكی مجاز دارای مجوز بند «الف» روی سایت سازمان هواپیمایی قرار دارد و علاوه بر این سیستم اصالت سنجی روی سایت این سازمان به آدرس www.cao.ir قرار گرفته تا متقاضیان نسبت به صحت بلیت خود اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری، اضافه كرد: علاوه بر این دفاتر خدمات هوایی كه دارای مجوز بند «ب» از جانب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند می توانند به صورت تور مبادرت به فروش مجاز بلیت كنند.
جعفرزاده با تاكید بر این كه اقدام غیرقانونی فروش بلیت از جانب سایت ها و هم اپلیكیشن ها در دستور كار سازمان هواپیمایی كشوری قرار دارد، اعلام نمود: اگر در این رابطه گزارشی هم از جانب مردم به سازمان هواپیمایی كشوری ارجاع داده شود، در جهت برخورد با متخلفان اقدام می شود.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، مسافران می توانند با رجوع به سایت سازمان هواپیمایی كشوری و انتخاب گزینه استعلام بلیت صادره نسبت به صحت بلیت خریداری شده اقدام نمایند و یا با انتخاب گزینه نرخ نامه بلیت شركت ها از قیمت پرواز هریك از شركت های هواپیمایی در مسیرهای تعریف شده آگاه شوند.1398/02/28
14:54:34
5.0 / 5
1460
تگهای خبر: خدمات , خرید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید