آغاز پروازهای یك شركت ارمنستانی در راه ایروان-تهران-ایروان

آغاز پروازهای یك شركت ارمنستانی در راه ایروان-تهران-ایروان كاروخدمت: با آغاز تابستان سال جاری، پروازهای یك شركت هواپیمایی ارمنی تحت عنوان Armenia Airways برای نخستین بار كلید می خورد.


حسن خوشخو-سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) - در گفت و گو با ایسنا، از آغاز پروازهای ایروان-تهران-ایروان شركت هواپیمایی Armenia Airways به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آگاهی داد و اعلام نمود این پرواز فصلی است و در طول تابستان انجام می شود برای نخستین بار است كه مدنظر قرار می گیرد، هرچند كه قبل از این، برخی شركت های هواپیمایی ارمنستانی در این راه تردد می كردند.
وی با اشاره به اینكه در هفته جاری، این پرواز در سه مرتبه انجام می شود و از هفته آینده به صورت روزانه در راه ایروان-تهران-ایروان تردد خواهد كرد، اظهار داشت: هم اكنون مقرر است این پروازها صرفاً در روزهای تابستان صورت گیرد.
بگفته سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نخستین پرواز این شركت هواپیمایی به تهران با یك فروند هواپیمای BAe۱۴۶-۳۰۰ به رجیستر EK-۱۴۶۰۱ انجام شد.
خشخو با اشاره به اینكه شركت های هواپیمایی ایرانی در راه تهران به ایروان در تردد هستند، اظهار نمود: برای نخستین بار است كه این شركت هواپیمایی در راه ایروان-تهران-ایروان تردد خواهدنمود.
منبع:

1398/03/27
18:01:43
5.0 / 5
2623
تگهای خبر: بهره برداری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید