وزیر راه و شهرسازی خبر داد

صدور مجوز جذب نیرو در سازمان هواشناسی

صدور مجوز جذب نیرو در سازمان هواشناسی به گزارش كاروخدمت وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه ارتقای سطح دریافتی كاركنان وزارت راه و سازمان هواشناسی جزو اولویت ها است از صدور مجوز جذب ۱۲۷ نفر در سازمان هواشناسی اطلاع داد.به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا محمد اسلامی در حاشیه پنجاه و چهارمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی كشور كه امروز در سازمان هواشناسی برگزار شد، اظهار داشت: گاهی عقب ماندگی شتاب می گیرد چون هیچ نیروی موثر بازدارنده ای وجود نداشته یا اگر هم بوده در مدار مناسب قرار نگرفته است. در وزارت راه و شهرسازی هم متاسفانه نیروهای تحصیلكرده از لحاظ دریافتی گرفتار كاستی هایی هستند كه امكان جبران یكباره آن وجود ندارد.

وی با اشاره به تعامل وزارت راه و شهرسازی با سازمان برنامه و بودجه در جهت ارتقای سطح درآمدی كاركنان وزارت راه و سازمان هواشناسی تصریح كرد: این مورد جزو اولویت های ما در وزارت راه است و تلاش داریم با ترمیم تدریجی وضعیت حقوق ها به نقطه مطلوب برسیم. رئیس سازمان هواشناسی هم در این زمینه اهتمام ویژه ای دارد.

اسلامی با تاكید بر لزوم جذب نیروی انسانی در سازمان هواشناسی اظهار داشت: با عنایت به ساختار كنونی دولت و گرفتاری هایی كه با آن مواجه می باشد اهتمام به كوچك سازی دولت و كاهش نیروی انسانی متمركز است اما در سازمان هواشناسی با عنایت به نیازها گسترش نیروی انسانی باید صورت گیرد.

وزیر راه با اشاره به اینكه اخیراً مجوز جذب ۱۲۷ نفر نیروی متخصص برای سازمان هواشناسی صادر گردیده است، اظهاركرد: ۸۵۰ نیروی جدید باید برای سازمان هواشناسی جذب نماییم كه تابحال مجوز جذب ۱۲۷ نفر صادر گردیده است و در حال چانه زنی هستیم تا مجوز جذب ۱۲۷ نفر دیگر را بگیریم.

اسلامی در ادامه با اشاره به لزوم تامین تجهیزات سازمان هواشناسی اظهار داشت: به دنبال افزایش تعرفه برای تجهیزات هواشناسی هستیم. از جانب دیگر از زیر مجموعه های وزارت راه همچون سازمان بنادر و شركت فرودگاهها درخواست كردیم كه در سازمان هواشناسی سرمایه گذاری كند تا بتوانیم از راه منابع داخلی و منابع ملی در جهت تجهیزات و نوسازی ایستگاهها استفاده نماییم.

به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا امروز پنجاه و چهارمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی كشور در سازمان هواشناسی شروع به كار كرد. این نشست تا آخر روز آینده ادامه خواهد داشت.

در جریان این نشست با حضور وزیر راه از سنجنده دریایی استان گلستان، سامانه هواشناسی هوانوردی فرودگاه پیام، و مركز پیشبینی استان لرستان و اپلیكیشن موبایلی سازمان هواشناسی رونمایی گردید.1398/04/26
16:03:58
5.0 / 5
2658
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید