با حكم وزیر كار؛

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب گردید

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب گردید كاروخدمت: علی شیركانی بعنوان مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب گردید.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، طی حكمی از طرف محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، «علی شیركانی»، به سمت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب گردید.
در متن حكم شریعتمداری برای شیركانی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات كشوری، به سبب این حكم بعنوان مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر، منصوب می نمایم.
اكنون در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت و با توجه به اولویت های دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه و تأمین اجتماعی با توجه و نقش ویژه آن صندوق در رسیدن به اهداف، سیاست های كلان نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی انتظار می رود در امتداد تدابیر دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه شدگان و مستمری بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام نظارت دقیق، پیوسته و هوشمندانه وفق وظایف محوله و در جایجای صندوق به عمل آورید.
توجه ویژه به سیاست ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت ها و وظایف جنابعالی است. پس انتظار می رود با تلاش و بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملكرد حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشكیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره وری صندوق را فراهم آورید.
امید است با اتكا به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداهه با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان های رفیع امام راحل عظیم الشان (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و مؤید باشید.


منبع:

1398/06/26
15:13:38
5.0 / 5
2023
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید