معاون وزیر راه و شهرسازی:

ارزش مسكن مهر با خرید عرصه بالا می رود

ارزش مسكن مهر با خرید عرصه بالا می رود به گزارش كاروخدمت معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: هرچه استقبال متقضیان از خرید عرصه مسكن مهر بیشتر باشد به شركت عمران قدرت مالی می دهد تا با ارتقای زیرساخت ها شرایط زندگی را در شهرهای جدید مهیا كند و ارزش واحدها هم به همین ترتیب بالا می رود.


حبیب اله طاهرخانی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: حدود ۸۰ هزار واحد مسكن مهر در شهرهای جدید از نظر ابنیه تكمیل شده اما با مشكل تامین زیرساخت ها مواجهیم. بنابراین بر مبنای تبصره ۸ لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ دولت این اختیار را به مجموعه شركت عمران و سازمان ملی زمین و مسكن داد كه بتوانیم از منابع خود برای تكمیل خدمات زیربنایی و روبنایی مسكن مهر استفاده نماییم.
وی ادامه داد: در بازدیدهای متناوبی كه از شهرهای جدید داریم مشاهده می نماییم عمده مشكلاتی كه تحویل واحدهای مسكونی را به تاخیر انداخته به خدمات و انشعابات مربوط می شود. در این زمینه هفته گذشته با مسئولان آب و فاضلاب هماهنگی هایی را انجام دادیم و این قول را گرفتیم كه نسبت به تسریع در تكمیل انشعابات شهر جدید پرند اقدام نمایند. در سایر شهرها هم كارها پیش می رود.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید درباره فروش عرصه واحدهای مسكن مهر اظهار داشت: شهرهای جدید با بازار املاك و مستغلات شهرهای دیگر تفاوت هایی دارد. هنگامی كه در شهرهای جدید مباحث آماده سازی، زیرسازی و محوطه سازی به سرانجام می رسد برای املاك، ارزش افزوده ایجاد می شود.
طاهرخانی خاطرنشان كرد: هزینه هایی كه ما در سایت های مسكن مهر متقبل می شویم نهایتا به نفع ساكنین خواهد بود. بنابراین هرچقدر از عرصه استقبال شود قدرت مالی به شركت عمران می دهند كه بتواند با ارتقای زیرساخت ها شرایط زندگی را در شهرهای جدید مهیا كند.1398/07/30
19:03:19
5.0 / 5
2332
تگهای خبر: خدمات , خرید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید