در گزارش كاروخدمت اعلام شد

هپكو به چرخه تولید بازگشت

هپكو به چرخه تولید بازگشت به گزارش كاروخدمت مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار با اشاره به اینكه شركت هپكو از هفته گذشته به چرخه تولید بازگشته است، اظهار داشت: بعد از احیای این شركت، سازمان خصوصی سازی نسبت به واگذاری آن اقدام می كند.كریم یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت راه اندازی خط تولید شركت صنعتی هپكوی اراك، تصریح كرد: خوشبختانه خط تولید این شركت به صورت نیمه فعال از هفته گذشته به راه افتاده است.
وی اضافه كرد: مدیرعامل و اعضای جدید هیئت مدیره شركت مترصد هستند كه حدود ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات از بانك ملی برای فعالیت كامل خط تولید دریافت نمایند.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار، تصریح كرد: تسهیلاتی كه مقرر است به این شركت پرداخت گردد، برای واردات مواد اولیه ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی و راهسازی خواهد بود.
واگذاری بعد از احیای كامل
وی همینطور از برنامه ریزی برای عقد قرارداد هپكو با دستگاه های مرتبط در اجرای عملیات راهسازی اطلاع داد و اظهار داشت: در همین راستا مسؤلان كشوری و استانی در حال برنامه ریزی هستند تا تصمیمات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خصوص عقد قرارداد خرید ماشین آلات راهسازی توسط وزارت راه و شهرسازی و سازمان همیاری شهرداری ها از شركت هپكو هر چه سریعتر عملیاتی شود.
یاوری درباره آخرین وضعیت واگذاری هپكو هم تصریح كرد: این مورد هم با جدیت پیگیری می شود؛ هم اكنون این شركت به صورت وكالت بلاعزل از جانب مالك قبلی در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار دارد تا بعد از احیای كامل شركت، این سازمان نسبت به واگذاری آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای صلاحیت كاری و مالی اقدام نماید.

1398/08/06
10:28:30
5.0 / 5
2297
تگهای خبر: تولید , خرید , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید