یك كرد اهل سنت سفیر كار ایران در ژنو شد

یك كرد اهل سنت سفیر كار ایران در ژنو شد كاروخدمت: نماینده مردم نقده در مجلس شورای اسلامی درحساب كاربری خود از انتخاب ˮسلیمان پاك سرشتˮ بعنوان سفیر كار كشور در ژنو آگاهی داد.


«عبدالكریم حسین زاده» در تویتر خود نوشت: پس از مذاكرات مستمر با "محمد شریعتمداری" وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سلیمان پاك سرشت به عنوان نماینده ایران در سازمان بین المللی كار و نخستین كُرد و سنی ایرانی و سفیر كار جمهوری اسلامی ایران در ژنو ارائه شد.
نماینده مردم نقده در مجلس در ادامه از وزیر كار بخاطر انتخاب وتوجه به سرمایه های اهل سنت تشكر و برای پاك سرشت آرزوی موفقیت كرد.
سلیمان پاك سرشت در نهم آبان ماه سال ۱۳۹۶ با حكم وزیر كار بعنوان معاون وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه ای كشور برگزیده شد و بعد از ۲ سال در سی ام شهریور امسال "اوسط هاشمی" جایگزین وی شد.
سلیمان پاك سرشت (متولد 1 شهریور 1351 در پیرانشهر) جامعه شناس ایرانی، دانشیار دانشگاه بوعلی سینا و معاون فرهنگی و اجتماعی مركز بررسی های استراتژیك است. او عضو شورای علمی پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماری و از بنیانگذاران مركز افكارسنجی دانشجویان است و مدتی نیز مدیریت پژوهش های كاربردی دفتر هیئت دولت را به عهده داشته است.منبع:

1398/08/08
18:46:07
5.0 / 5
1907
تگهای خبر: سازمان , وزیر تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید