قسمتی از فعالیت های سازمان فنی و حرفه ای خصوصی می شود

قسمتی از فعالیت های سازمان فنی و حرفه ای خصوصی می شود به گزارش كاروخدمت معاون وزیر كار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: قسمتی از فعالیت های فنی و حرفه ای با اطمینان به بخش خصوصی واگذار می شود و رویكر این سازمان فقط سیاست گذاری در این بخش ها خواهد بود.


علی اوسط هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مركز فنی و حرفه ای بندر دیر استان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران اضافه كرد: امروز تكنولوژی و دانش به سرعت در حال پیشرفت است و برای پیشگیری از عقب ماندگی چاره ای جز همسوشدن با آن نیست.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اظهارداشت: فنی و حرفه ای به دنبال اتخاذ سیاستی است كه بقای مشاغل در آن باشد و تهدیدها را از خود دور كند و اگر این كار را نكنیم با ریزش جدی روبرو خواهیم بود.
وی بیان كرد: شهرستان دیر بزرگ ترین بندر صیادی در كشور ظرفیت بسیار خوبی دربخش دریا، شیلات و كشاورزی و صادرات دارد و باید با ارتقای مركز فنی و حرفه ای این شهرستان هم تولیدات كیفی و هم نیروی انسانی ماهر به منطقه صادر نماییم.
هاشمی افزود: به یك خیزش دریایی در منطقه نیا داریم تا از این راه به خدمات دهی كشورهای غربی نیازی نباشد و بتوانیم با تقویت بنیه علمی و دانش داخلی و سرمایه انسانی این ادعا را به اثبات برسانیم.

منبع:

1398/08/12
14:41:43
5.0 / 5
2310
تگهای خبر: تولید , خدمات , سازمان , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید