ربیعی:

اینترنت استان ها به تدریج وصل می شود

اینترنت استان ها به تدریج وصل می شود به گزارش كاروخدمت سخنگوی دولت اظهار داشت: چنانچه اطمینان حاصل شود كه سوء استفاده ای صورت نمی گیرد اینترنت استان های مختلف به تدریج وصل می شود.


«علی ربیعی» امروز (سه شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره آموزشی بین المللی مدیریت پروژه های اشتغال روستایی درباره قطعی اینترنت در كشور، اظهارداشت: سعی كردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانك ها را حل نماییم.
وی اضافه كرد: البته بعضی از كارهای دانشجویی و مشاغل دیگر كه به شكلی با اینترنت در ارتباط هستند هنوز مشكل دارند و حل نشده و این مورد برای ما هم قابل درك است اما همه می پذیریم كه در این شرایط از این فضا سوء استفاده می شود.
سخنگوی دولت با اشاره به اینكه قطعی اینترنت تصمیم شورایعالی امنیت كشور است، اظهار داشت: چنانچه اطمینان حاصل شود كه آرامش در استان ها برقرار است و سوء استفاده ای صورت نمی گیرد اینترنت وصل می شود.
ربیعی خاطرنشان كرد: نگرانی مردم را درك می نماییم اما نگرانی بزرگ تر حفظ آرامش در كشور است.
وی درباره اقدامات دولت برای روستائیان اظهار داشت: در دولت های یازدهم و دوازدهم ما بیشتر بر زیرساخت های بخش روستایی همچون حمل و نقل، اینترنت، آب، برق و گاز توجه داشتیم.
ربیعی با اشاره به بحران آب در كشور اضافه كرد: نیاز است كه به اشتغال روستایی به خصوص كشاورزی توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی افزود: با وجود همه فشارها یكی از سیاست های دولت تدبیر و امید خرید تضمینی اقلام كشاورزی بود و علاوه بر آن واردات محصولات كشاورزی را كنترل كردیم تا محصولات تولیدی در داخل به بازار ارائه شود و در عین حال به صادرات محصولات كشاورزی هم كمك كردیم.
سخنگوی دولت خاطرنشان كرد: دولت با اعمال سیاست های بخش اشتغال روستایی تلاش دارد عدالت را برقرار و از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری كند، همینطور مهاجرت معكوس هم دنبال می شود.
وی بر اهمیت توسعه اشتغال روستایی تصریح كرد: بیكاری واقعیتی است كه نمی توان آنرا پنهان كرد و با عنایت به مشكلات تحریمی كه با آن روبه رو هستیم، باید به سمت اشتغال های فراگیر و ارزان قیمت برویم و بانك ها هم نظام تامین مالی خرد را به شكل جدی دنبال كنند.


1398/09/02
08:11:11
5.0 / 5
2054
تگهای خبر: اشتغال , بیكاری , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید