كسب و كار دشوار نیست (۶)

كسب درآمد با تایپ در منزل

كسب درآمد با تایپ در منزل به گزارش كاروخدمت با عنایت به گسترش استفاده از كامپیوتر و لزوم استفاده از فایل های متنی، تایپ در منزل كسب و كاری است كه تنها با داشتن كامپیوتر و بدون احتیاج به مهارت خاصی می توان درآمد به دست آورد.


براساس آمار سازمان جهانی كار از اوایل سال ۲۰۰۰ بخش خدمات بعنوان كارفرمای بزرگ در جهان تبدیل شد و هم اكنون ۴۹ درصد از اشتغال را به خود مختص كرده است.
یكی از بخش های خدماتی كه می تواند بعنوان كسب و كار معرفی نماییم تایپ در خانه است. چنانچه به كار با كامپیوتر علاقه من هستید، می توانید این كار را شروع كنید.
تایپ یكی از روش های كسب درآمد در منزل است و برای شروع فقط احتیاج به یك كامپیوتر دارید و احتیاج به مهارت خاصی ندارد. در ضمن همه افراد در موقعیت های مختلف، كارمند، دانشجو و حتی بازنشسته می توانند این فعالیت را انجام دهند.
انواع كارهای تایپی
كارهای تایپی انواع مختلفی دارد كه می توان در منزل هم این كارها را انجام داد. وارد كردن اطلاعات ساده و تبدیل فایل های صوتی به متن انواع مختلف كار تایپ است كه افراد می توانند این كار را در منزل انجام دهند.
در تایپ ساده، اطلاعات متنی یا ارقام توسط شخص یا شركت عرضه و در كامپیوتر وارد می شود. این ورود اطلاعات می تواند، وارد كردن حقوق و دستمزد كارمندان، اطلاعات آماری مربوط به شركت ها، برنامه های شركت ها و مواردی از این قبیل باشد. همانطور كه عنوان شد انجام این فعالیت احتیاج به تحصیلات دانشگاهی ندارد و تنها باید مهارت برقررای ارتباط و تجربه كار با كامپیوتر را داشته باشید.
رونویسی نوع دیگر از تایپ است در این روش دست نوشته یا فایل صوتی را رونویسی می نماییم. در فایل صوتی لازم است شنونده خوبی باشید و سریع و دقیق تایپ كنید. در رونویسی فایل های صوتی، سخنرانی ها، مصاحبه ها، مطالب بیان شده در كنفرانس ها، پادكست ها و فیلم ها باید از روی فایل ها تایپ شود. البته بعضی از این این فایل ها همچون مطالب پزشكی، قضایی و برخی مطالب تخصصی احتیاج به آشنایی با این رشته ها دارد.
هزینه رونویسی فایل صوتی هم به صورت میانگین ۴۵ هزار تومان است كه بر مبنای مدت زمان تغییر می كند.
چقدر می توان از تایپ درآمد كسب كرد؟
درآمد حاصل از تایپ كردن بسته به مهارت، تجربه، انواع تایپ و میزان ساعات كاری متفاوت می باشد. چنانچه با سرعت بیشتری تایپ كنید، زمان بیشتری اختصاص دهید و تایپ فایل ها تخصصی درآمد بیشتری دارد.
هزینه تایپ فارسی ساده (یك صفحه ۱۸ سطری) به صورت میانگین ۳۰۰ تومان و برای فایل های تخصصی ۴۰۰ تومان است. هزینه تایپ فارسی و عربی و فارسی و انگلیسی ۵۵۰ تومان است.
هزینه رسم جدول، نمودار، اشكال و فرمول متفاوت می باشد. رسم هر جدول ۸۰۰ تومان، رسم نمودار و اشكال یك هزار تومان است. با عنایت به استفاده از پاورپوینت در سخنرانی ها و كنفرانس ها هزینه هر صفحه پاورپوینت ۲۵۰ تا ۴۵۰ تومان متغیر است.
راه های سفارش كار تایپ
برای سفارش كار تایپ كافی است در اینترنت جست وجو كنید و سایت های فعال در این حوزه را انتخاب كنید. بعضی از این سایت ها بعنوان واسطه بین سفارش دهنده و سفارش گیرنده عمل می كنند و این امكان را به افراد می دهند تا با قیمت های پیشنهادی مناسب مشتریان بیشتری را جذب كنند.


1398/10/08
10:45:43
5.0 / 5
2102
تگهای خبر: آمار , اشتغال , پزشك , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید