معاون توسعه كارآفرینی وزارت كار خبرداد؛

سیاست تثبیت اشتغال و كارآفرینی اولویت وزارت كار در سال آینده

سیاست تثبیت اشتغال و كارآفرینی اولویت وزارت كار در سال آینده به گزارش كاروخدمت معاون توسعه كارآفرینی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: همانطور كه در لایحه بودجه 1399 پیشنهاد شده، تثبیت اشتغال و توسعه كارآفرینی مهمترین برنامه های اشتغال سال آینده كشور است.


«عیسی منصوری» بعدازظهر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: با عنایت به فضای موجود حاكم بر كشور، سال آینده سیاست های فعال بازار كار ادامه می یابد و دو حوزه تثبیت اشتغال و كارآفرینی به محتوای موجود اضافه می شود.
وی اضافه كرد: بر طبق سیاست تثبیت اشتغال منابع را به افرادی كه شاغل هستند و علاقه ای به ایجاد اشتغال می دهیم.
معاون توسعه كارآفرینی وزارت كار اظهار داشت: امروز در سیاست های فعال بازار كار به بیكاران پول نمی دهیم، بلكه به افرادی كه شاغلند و یا كارفرمایانی كه به اشتغال افراد كمك می كنند، اعتبار تخصیص پیدا می كند.
وی درباره میزان اعتبار مصوب بودجه ۹۹ در حوزه اشتغال اظهار داشت: بر طبق شرایط كشور، نظام قانونی حداقلی برای این حوزه در نظر گرفته می شود و دردو سال قبل این نهادها تا حدی برنامه های وزارت تعاون را پذیرفته و منابع حداقلی در نظر گرفته شده است.
براساس لایحه بودجه پیشنهادی دولت كه روز گذشته كلیات آن در كمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تصویب گردید، ۸۴ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان برای توسعه كارآفرینی و اشتغال پیشنهاد شده است. سال قبل ۶۵ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان اعتباری برای این بخش تصویب گردید.منبع:

1398/10/08
20:07:23
5.0 / 5
2124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید