سخنگوی سازمان برنامه و بودجه به مهر خبر داد

كمك معیشتی یكجا واریز می شود

كمك معیشتی یكجا واریز می شود به گزارش كاروخدمت سخنگوی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینكه طی امشب همه مشمولین به صورت یكجا، كمك معیشتی را دریافت می كنند، اظهار داشت: برای خانوارهای جدید در مجموع 110 میلیارد تومان واریز خواهد شد.مهدی قمصریان در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد اینكه آیا همچون نوبت اول واریزها، نوبت دوم كمك معیشتی نیز به صورت مرحله ای خواهد بود، گفت: طی امشب همه مشمولین به صورت یكجا، كمك معیشتی را دریافت می كنند و دیگر این روند مرحله به مرحله نخواهد بود.
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه كشور اضافه كرد: در واقع تمام آن ۱۷.۷ میلیون خانوار كه شامل حدود ۶۰ میلیون نفر می شود به اضافه ۴۱۹ هزار و ۳۰۴ خانواری كه از طرف وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تأیید شده اند، كمك معیشتی را دریافت می كنند.
وی افزود: البته برای این ۴۱۹ هزار و ۳۰۴ خانوار جدید، هر دو مرحله كمك معیشتی با هم واریز خواهد شد.
قمصریان اظهار داشت: كل مبلغی كه به این خانوارهای جدید واریز می شود در مجموع دو مرحله، ۱۰۹ میلیارد و ۹۸۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
گفتنی است؛ كمك های معیشتی به تناسب افراد خانوار پرداخت می شود؛ به شكلی كه برای خانوارهای تك نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می شود.


منبع:

1398/10/11
23:28:52
5.0 / 5
1926
تگهای خبر: سازمان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید