500 طرح اشتغالزا در آبادان اجرا می شود

500 طرح اشتغالزا در آبادان اجرا می شود به گزارش كاروخدمت رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اظهار داشت: 500 طرح با یكهزار اشتغالزایی در آبادان اجرا می شود.


محمد مخبردزفولی دوشنبه شب در بازدید از از مناطق لطمه دیده از آب گرفتگی اخیر این شهرستان گفت: معضل اصلی آبادان وضعیت نابسامان فاضلاب و البته كانال های سطحی است كه اگر حل نشود با هر بارندگی این اتفاق خواهد افتاد.
وی اضافه كرد: اساسا این مورد را منتقل خواهیم كرد و امیدواریم پیگیری لازم از طرف مسئولان در این زمینه صورت گیرد.
مخبر دزفولی اظهار داشت: در مورد خسارات بارندگی به آبادان حجم خرابی ها و مكان هایی كه دیده شد متاسفانه وسایل و اسباب زندگی بعضی از مردم لطمه دیده است.
مخبر دزفولی افزود: مقداری وسائل خانه و لوازم و تحریر به مردم كمك خواهد شد و تصمیم خوبی درباب بازسازی خانه های لطمه دیده و جبران خسارت آن دسته از شهروندانی كه وسایل زندگی آنها از بین رفته است، گرفته خواهد شد.
وی اضافه كرد: ستاد اجرایی آسفالت چند خیابان اصلی منطقه سلیچ را بر عهده خواهد گرفت و حتما بوسیله دولت و دستگاه های مربوطه مشكل فاضلاب آبادان را پیگیری خواهیم كرد.
كوی ولیعصر، سلیچ، ۲۰متری سده، جمشید آباد، علوانیه، ۳۰متری و ۴۰ متری ذوالفقاری از مناطقی بود كه توسط رئیس ستاد اجرائی فرمان امام(ره) مورد بازدید قرار گرفت.منبع:

1398/10/13
19:25:25
5.0 / 5
2187
تگهای خبر: اشتغال , بازسازی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید