چه كسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام كنند؟

چه كسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام كنند؟ به گزارش كاروخدمت سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اشاره كرد: مهلت 14 روزه ثبت درخواست تنها برای خانواده هایی است كه یارانه نقدی نمی گرفتند و یا در مهلت مقرر، با كد دستوری #6369؛ تقاضای خودرا ثبت كرده اند، تعیین شده است.«حسین میرزایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: حدود ۶۶۶ هزار نفر قبل از یارانه نقدی دریافت نمی كردند و به تبع آن سبد حمایت معیشتی نیز به آنها تعلق نگرفت.

وی اضافه كرد: بر این اساس مقرر شد از ۱۰ تا ۲۴ دی ماه این افراد كه قبل از این درخواست خودرا در كد دستوری دستوری #۶۳۶۹* ثبت كرده بودند به سایت hemayat.mcls.gov.ir بازگشت و اطلاعات خانوار خودرا تكمیل كنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهارداشت: از روز گذشته كه سامانه فعالیت خودرا شروع كرد شاهد هجوم خانواده هایی كه شرایط ثبت نام نداشتند به این سامانه بودیم به شكلی كه در بعضی موارد سایت مبتلا به اختلال شده است.

وی توضیح داد: الان دو دسته می توانند وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir شوند، نخست خانواده هایی كه قبل از این در فهرست دریافت یارانه نقدی نبودند و دیگر خانواده هایی كه قبل از این اطلاعات آنها در هیچ جا ثبت نشده است بوسیله پیامك اطلاع رسانی می شود تا درخواست خودرا ثبت كنند.

میرزایی درباره زمان پاسخگویی به درخواست ها اظهار داشت: ظرف یك ماه درخواست ها بررسی و نتیجه اعلام می شود.منبع:

1398/10/14
13:22:01
5.0 / 5
1952
تگهای خبر: معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید