مدیرعامل شستا:

احتمال عرضه اولیه ۵ درصدی شستا در بورس

احتمال عرضه اولیه ۵ درصدی شستا در بورس به گزارش كاروخدمت مدیرعامل شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) اظهار داشت: میزان عرضه شستا بزرگ است ازاین رو زمان بورسی شدن آن، طولانی خواهد بود، اما با نظر سازمان بورس احتمال دارد كه حدود پنج درصد آن در بازار سرمایه ارائه شود.


به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) «محمد رضوانی فر» در نشست بررسی عملكرد ماهه شركت های تابعه صبا تأمین اضافه كرد: البته شاید میزان عرضه اولیه سهام شستا تا ۱۰ درصد هم قابل افزایش باشد. البته این میزان، برای عرضه اولیه است و بقیه آن متناسب با سیاست های سازمان و شرایط بازار انجام می شود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به بورسی شدن صبا تأمین و شركت های تابعه آن در سال ۹۸ اظهار داشت: حضور شستا، هلدینگ ها و شركت های تابعه در بورس عامل اصلی رسیدن به اصل مهم شفافیت است.
رضوانی فرد افزود: مهم ترین و اولین برنامه ما به منظور تحول در شستا ساماندهی شركت ها از راه ادغام، انحلال، ورود به بورس و فروش سهام بود. در یكسال گذشته، هفت شركت و یك هلدینگ به بورس پیوستند و مراحل ورود به بورس شركت های باقی مانده به سرعت در حال انجام می باشد.
مدیرعامل شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) تصریح كرد: آگاهی بخشی، به روز رسانی و شفاف سازی برای سهامداران و ذینفعان تأمین اجتماعی اهمیت بسزایی دارد.
رضوانی فر با تجلیل از عملكرد شركت های تابعه هلدینگ سرمایه گذاری صبا تأمین اضافه كرد: شركت سرمایه گذاری صبا تأمین و شركت های تابعه آن بازوی اصلی شستا در صیانت و بازارگردانی سهام شركت های بورسی شستا است و از این جهت اهمیت بسزایی دارد.1398/10/20
16:01:54
5.0 / 5
2646
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید