یك مقام مسئول خبر داد:

پرداخت ۳۰ میلیارد تسهیلات بدون سود به باغداران سیستان و بلوچستان

پرداخت ۳۰ میلیارد تسهیلات بدون سود به باغداران سیستان و بلوچستان به گزارش كاروخدمت مدیر صندوق كارآفرینی امید سیستان و بلوچستان از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات صفر درصد به باغداران صدمه دیده از سیل در زرآباد كنارك اطلاع داد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، ادریس دینارزهی در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مقرر است ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات با سود صفر درصد از محل اعتبارات صندوق كارآفرینی امید به باغداران موز بخش زرآباد كنارك كه در سیل خسارت دیده اند پرداخت گردد. مدیر صندوق كارآفرینی امید سیستان و بلوچستان افزود: پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با مشاركت صندوق كارآفرینی امید و صندوق توسعه ملی برای بازسازی و توسعه كسب و كارهای صدمه دیده از دیگر مصوبات سفر رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید به مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان بود.
دینارزهی اظهار نمود: همینطور در جریان سفر ریاست جمهوری به مناطق سیل زده استان مقرر شد ۱۰ میلیارد تومان وام ضروری به صورت قرض الحسنه تا سقف ۵ و ۱۰ میلیون تومان به مردم مناطق سیل زده پرداخت گردد. ایشان در ادامه به عملكرد صندوق كارآفرینی امید در یك سال گذشته در سیستان و بلوچستان اشاره نمود و اظهار داشت: بالاترین میزان پرداخت تسهیلات صفر درصد این صندوق در كشور، متعلق به سیستان و بلوچستان است و تابحال ۱۹ میلیارد تومان در این راستا به كارآفرینان پرداخت شده است. دینارزهی همینطور به تفاهم نامه این صندوق با وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اشاره نمود و از معاون امور اقتصادی این وزارتخانه خواست شرایط دریافت تسهیلات برای وام گیرندگان این استان بویژه مناطق سیل زده تسهیل شود.

1398/11/11
12:31:40
5.0 / 5
2996
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید