صورت های مالی تأمین اجتماعی بعد از ۴۱ سال به روز رسانی شد

صورت های مالی تأمین اجتماعی بعد از ۴۱ سال به روز رسانی شد به گزارش كاروخدمت سازمان تأمین اجتماعی بعنوان یكی از صندوق های بیمه ای و بازنشستگی كشور صورت های مالی خویش را بعد از ۴۱ سال به روز رسانی كرد.


به گزارش روز سه شنبه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، نشست اعضای هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه به ریاست «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
در این نشست صورت های مالی سال ۱۳۹۷ سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی كشاورزران، روستاییان و عشایر بررسی گردید.
در این جلسه، بندهای گزارش حسابرسی صورت های مالی سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر بررسی گردید و اعضای هیات امنا ضمن تصویب تكالیفی در جهت حذف بندهای مذكور در سنوات آتی، صورت های مالی آن صندوق ها را تصویب كردند.
«محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در این جلسه اظهار داشت: با عنایت به وعده داده شده امروز شاهدیم كه صورت های مالی سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر به روز رسانی شده است.
وی ابراز امیدواری كرد كه سایر صندوق های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی هم بتوانند به سرعت صورت های مالی خویش را در بازه زمانی تعیین شده به هیات امنا عرضه كنند.
برپایه این گزارش بررسی صورت های مالی صندوق های بیمه ای و بازنشستگی در بعضی از موارد با تاخیر انجام می شد. اما با عنایت به تاكیدات و دستور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به روز رسانی صورت های مالی صندوق های تابعه این وزارتخانه در دستور كار هیات امنا قرار گرفت.
بر همین مبنا سازمان تأمین اجتماعی بعنوان یكی از بزرگترین و مهمترین صندوق های بیمه ای و بازنشستگی كشور با دستور وزیر كار، برای اولین بار و بعد از ۴۱ سال صورت های مالی خویش را به روز رسانی كند.
صندوق بازنشستگی كشوری و صندوق حمایت و بازنشستگی كاركنان فولاد هم مكلف شد صورت های مالی معوق خویش را برای به روز رسانی در سه ماه آینده به هیات امنا ارسال نماید.
همینطور در این نشست سطوح دستمزدی سال ۱۳۹۹ صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان وعشایر هم بررسی و به تصویب اعضای هیات امنا رسید.1398/12/08
14:20:35
5.0 / 5
2427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید