در بهمن امسال رقم خورد

۴۱۹ شركت تعاونی با ۷ هزار شاغل به ثبت رسید

۴۱۹ شركت تعاونی با ۷ هزار شاغل به ثبت رسید به گزارش كاروخدمت تعداد ۴۱۹ شركت تعاونی و ۲ اتحادیه در بهمن ماه سالجاری به ثبت رسید كه تعداد كل اعضای این تعاونی ها ۱۰ هزار و ۲۴ نفر، تعداد شاغل آنها ۶ هزار و ۹۵۷ نفر و سرمایه اولیه حدود ۱۴۸ میلیارد ریال است.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، بر مبنای گزارشات سامانه جامع آمارهای ثبتی تعاون، در بهمن ماه ۱۳۹۸، تعداد ۴۱۹ شركت تعاونی و ۲ اتحادیه در این ماه تشكیل و ثبت شده اند كه وضعیت فعالیت آنان در حال بهره برداری و یا در دست اجرا است.
تعداد كل اعضای این تعاونی ها ۱۰ هزار و ۲۴ نفر و تعداد شاغل آنها ۶ هزار و ۹۵۷ نفر و سرمایه اولیه حدود ۱۴۸ میلیارد ریال است. متوسط تعداد اعضا و شاغل مربوط به این تعاونی ها به ترتیب ۲۴ و ۱۷ نفر است.
بررسی توزیع جغرافیایی این تعاونی ها از آن حكایت می كند، بیشترین تعداد تعاونی تشكیل و ثبت شده به استان های خراسان رضوی و فارس با ۵۸ تعاونی و آذربایجان شرقی با ۲۷ تعاونی متعلق می باشد و همینطور بیشترین تعداد تعاونی ثبت شده در فعالیتهای كشاورزی و صنعت به ترتیب با ۱۲۶ و ۹۶ واحد است.
گفتنی است؛ بیشترین اعضای تعاونی به ترتیب مربوط به تعاونی های دارای فعالیت كشاورزی و صنعت به ترتیب با یك هزار و ۸۴۷ و یك هزار و ۵۰۸ نفر است.

1398/12/15
19:02:42
5.0 / 5
2350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید