یك مقام مسئول اعلام كرد:

جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی تهران لغو شد

جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی تهران لغو شد به گزارش كاروخدمت یك مقام مسئول اعلام نمود: به منظور جلوگیری از ویروس كرونا، كلیه جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی در تهران تا آخر سال جاری لغو شد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، محمدرضا نوری از لغو كلیه جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی تا آخر سال اطلاع داد و اظهار داشت: به منظور جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس كرونا، جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی به سال آینده موكول خواهد شد.
محمدرضا نوری با اشاره به بخشنامه معاونت سازمان امور مالیاتی كشور، تشریح كرد: با عنایت به شیوع بیماری كرونا و تمهیدات اتخاذ شده در سطح كشور، به منظور پیشگیری از گسترش بیماری و رعایت حقوق مودیان محترم مالیاتی در سطح استان تهران، جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی «اشخاص حقیقی در كلیه منابع مالیاتی» به سال ۱۳۹۹ موكول شد.
وی اضافه كرد: این امر مانع از تشكیل جلسات مزبور به درخواست اشخاص یاد شده نخواهد بود. رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران، از مودیان مالیاتی خواست تا از رجوع غیر ضروری به ادارات امور مالیاتی اجتناب كنند و در صورت هرگونه سوال مالیاتی با سامانه ارتباط مردمی ۱۵۲۶ تماس گرفته و پاسخ خویش را دریافت نمایند.

1398/12/16
21:20:19
5.0 / 5
2069
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید