شریعتمداری خبر داد

صدور مجوز مشاغل خانگی كاملا الكترونیكی شد

صدور مجوز مشاغل خانگی كاملا الكترونیكی شد به گزارش كاروخدمت وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی از الكترونیكی شدن صدور مجوزهای مشاغل خانگی به صورت كامل اطلاع داد.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری از الكترونیكی شدن صدور مجوزهای مشاغل خانگی به صورت كامل خبر داد، تصریح كرد: با همكاری دبیرخانه ستاد ساماندهی و پشتیبانی از مشاغل خانگی و واحد فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، مجوزهای مشاغل خانگی به صورت الكترونیكی صادرمی شود.
وی اضافه كرد: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با عنایت به مصوبه شورایعالی اداری در خصوص توسعه خدمات الكترونیكی دستگاه های اجرایی، برای تسریع در انجام كار، كاهش زمان و هزینه، تأمین رضایت و كرامت مردم، اقدام به صدور مجوز مشاغل خانگی به صورت الكترونیكی كرده است.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با بیان این كه شفافیت و تسهیل گری در فرایند صدور مجوز، از مزایای الكترونیكی شدن مجوزهای مشاغل خانگی است، افزود: این طرح ابتدا در ۴ استان ایلام، خراسان جنوبی، كرمان و گیلان به صورت آزمایشی اجرا شد و از سال آینده در سراسر كشور اجرا خواهد شد.
گفتنی است؛ سامانه مشاغل خانگی به منظور تسهیل گری و تسریع در روند كار و عملیاتی كردن قانون ساماندهی و پشتیبانی از مشاغل خانگی، توسط مركز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، به نشانی ttps: //mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir تهیه و طراحی شد. همینطور در سال ۱۳۹۸ برای صدور مجوز مشاغل خانگی به صورت صد در صد الكترونیكی برنامه ریزی شد و هم اكنون صدور مجوز بدون رجوع حضوری است و كل فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی تماماً الكترونیكی شده است.

1398/12/17
14:36:16
5.0 / 5
2259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید